خرید جم کلش رویال

خرید پرداخت درون برنامه بازی کلش رویال (خرید جم کلش رویال) با بهترین قیمت و شارژ فوری توسط اکسین گیم.

پس از استقبال بی نظیر از بازی کلش اف کلنز، کمپانی سوپرسل تصمیم گرفت بازی جدیدی طراحی کند که روند موفقیت خود را در این عرصه تکرار نماید. به همین دلیل این کمپانی خلاق در سال 2016، کلش رویال (Clash Royale) را به دنیای بازی های موبایلی استراتژیک عرضه نمود. کاراکتر های کلش رویال، ما را یاد بازی محبوب کلش اف کلنز می­اندازد اما سبک آن به طور کل تفاوت هایی دارد. سبک این بازی ترکیبی از MOBA و CCG است.

🧾 جم بازی کلش رویال چیست؟ Clash Royale GEM ارز درون برنامه بازی کلش رویال است.
🔢 قیمت جم بازی کلش رویال چطور است؟ قیمت جم ها بسیار متنوع است و از 1 تا 100 دلار موجود است.
💳 زمان واریز جم به حساب چقدر است؟ تحویل آنی و استفاده دائمی است.
🔮 چگونه به اکسین گیم اعتماد کنیم؟ سایت ثبت شده در ساماندهی و دارای نماد های اعتماد است.

کلش رویال (Clash Royale)

شما همچنین می‌توانید در اکسین گیم اقدام به خرید جم کلش اف کلنز کنید!

اگر از علاقمندان به بازی های موبایلی هستید اما هنوز کلش رویال را تجربه نکرده اید، پیشنهاد می­کنیم نصب این بازی را حتماً مد نظر خود قرار دهید. ما در این مقاله قصد داریم بخش های مختلف بازی کلش رویال را به شما معرفی کرده و گیم پلی و ویژگی های آن را با هم بررسی کنیم. همچنین در مورد یکی از بخش های مهم بازی یعنی خرید جم کلش رویال نیز صحبت هایی خواهیم داشت. پس تا انتهای مقاله با اکسین گیم همراه باشید.

سبک بازی کلش رویال

سبک بازی کلش رویال

در بخش ابتدایی اشاره کردیم که سبک بازی تلفیقی از سبک های MOBA و CCG است. سبک MOBA به اینصورت است که باید با استفاده از نیروهای خود، به پایگاه های دشمن حمله کرده و آنها را نابود سازید. در سبک CCG، شما یک دست کارت دارید که حکم سربازان شما را دارند. به وسیله این کارت ها باید به نبرد دشمنان بروید. با این تعاریف احتمالاً باید با سبک بازی کلش رویال آشنا شده باشید. گیم پلی جذاب این بازی هر دو سبک را به بهترین نحو پیاده سازی کرده است.

کلش رویال یک بازی انلاین است؛ بنابراین برای اجرای آن به اتصال اینترنت نیاز خواهید داشت.

آشنایی با قسمت های مختلف بازی کلش رویال

زمانی که اولین بار وارد بازی می­شوید، یک مسابقه تمرینی ارائه می­شود. شما با انجام این مسابقه، تقریباً روند بازی دستتان می­آید. این آیتم باعث می­شود با محیط بازی و بعضی از کاراکتر ها آشنا ­شوید. پس از اتمام مسابقه تمرینی، وارد منوی بازی خواهید شد.

طراحی منوی بازی ساده و در عین حال جذاب است. تمام گزینه ها و آیتم ها به صورت اسلایدی، در ساده ترین شکل قابل دسترسی هستند. بخش تنظیمات با یک آیکون به شکل چرخ دنده در صفحه اصلی بازی یا همان Battle وجود دارد. در این بخش شما می­توانید زبان، نام اکانت، اتصال به حساب گوگل و غیره را تنظیم کنید. منوی های سمت راست به بخش های تورنومنت فصلی و ملحق شدن به قبیله، اختصاص داده شده است. کارت ها، فروشگاه و بخش خرید جم در منوهای سمت چپ قرار دارد.

قسمت Battle بازی کلش رویال

در صورتی که می­­خواهید نبردی را شروع کنید باید به صفحه اصلی رفته و بر روی بتل کلیک نمایید. چنانچه در نبرد پیروز شوید، کاپ دریافت خواهید کرد. همچنین اگر در نبرد شکست بخورید، تعداد کاپ مشخصی را از دست می­دهید. تعداد کاپ ها در بالا، نمایش داده شده است.

کنار گزینه بتل، نبرد 2V2 مشاهده می­کنید. در این آیتم، برای شما یک یار پیدا شده و با هم به نبرد تیم حریف می­روید. می­توانید با پیروزی در نبرد دو در دو، صندوق جوایز دریافت کنید؛ البته میزان کاپ های شما دست نخورده باقی خواهد ماند و در صورت پیروزی یا شکست، کاپی کم یا زیاد نمی­شود.

صندوقچه های جوایز در قسمت پایین صفحه اصلی قرار داده شده است. با بازکردن این صندوق ها، طلا و کارت های جدیدی دریافت می­کنید. زمان بازگشایی صندوق و تعداد طلا یا کارت اهدایی، بستگی به ارزش صندوق دارد. برای اینکه سریع تر صندوق های جوایز را باز کنید، می­توانید جم استفاده کنید.

یکی دیگر از بخش های اصلی، بخش کارت های بازی است. در این منو شما می­توانید کارت های مختلف را مشاهده کرده و آنها را در ترکیب نبرد خود قرار بدهید. به این نکته توجه کنید که فقط می­توان 8 کارت را در هر مسابقه شرکت داد.

در بخش کلن، می­توانید به قبیله جدیدی بپیوندید و با دیگر اعضای قبیله به گفت و گو بپردازید. همچنین امکان درخواست کارت موردنیاز در کلن فراهم شده است. با پیوستن به یک قبیله و شرکت در جنگ های قبیله ای، جوایز بسیاری را دریافت خواهید کرد.

به صورت فصلی در کلش رویال تورنومنت هایی را برگزار می­شود. درست است که مدت زمان شرکت در این مسابقات محدود است، اما با پیروزی در این نبرد ها، جوایز و پاداش های با ارزشی اهدا می­شود. البته برای اینکه بتوانید در این تورنمنت ها شرکت کنید، لازم است به لول 8 برسید. با ارتقای کارت ها به سطح های بالاتر، لول کلی شما نیز بیشتر می­شود.

آشنایی با گیم پلی جم کلش رویال

گیم پلی جم کلش رویال

برای شروع بازی به صفحه اصلی رفته و گزینه بتل یا همان نبرد را انتخاب کنید. با لمس گزینه بتل به نبرد با حریف خود می­روید. در صورتی که با گذشت زمان وارد مسابقه نشدید، حتما اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید.

پس از اینکه سیستم یک حریف آنلاین برای شما پیدا کرد، نبرد شروع شده و وارد میدان نبرد می­شوید. محیط اطراف بازی بسیار جذاب کار شده است. با افزایش تعداد کاپ شما، میدان نبرد نیز تغییر می­کند. همین موضوع باعث شده، محیط بازی با گذشت زمان خسته کننده نباشد.

با ورود شما به میدان نبرد، برج های خود و حریف را می­بینید. هر کدام از شما سه برج دارید. هر بازیکنی که زودتر برج های حریف را نابود کند، پیروز نهایی مسابقه بازی خواهد بود؛ البته به این نکته توجه داشته باشید که علاوه بر حمله، دفاع کردن از برج های خود را فراموش نکنید. همانطور که شما می­توانید به برج های شما حمله ببرد، رقیب شما نیز می­تواند برج هایتان را نابود کند. در نتیجه دفاع و حمله هر دو در کلش رویال اهمیت زیادی دارند. با از بین بردن هر برج حریف، یک تاج به دست می­آورید.

حمله به برج های حریف و دفاع از پایگاه خودی توسط کارت ها صورت می­گیرد. شما در پایین صفحه بازی، کارت های خود را مشاهده می­کنید. ابتدا 4 کارت قابل انتخاب است. پس از به کارگیری نیروها در نبرد، 4 کارت دیگر نیز قابل انتخاب خواهند بود. بعضی از سرباز ها بیشتر برای حمله و برخی از آنها اغلب برای دفاع عملکرد بهتری دارند.

همه کارت ها را نمی­توان به صورت یکجا به کار برد. در پایین قسمت کارت ها، یک خط اکسیر با ظرفیت 10 وجود دارد. هر کارتی میزان مشخصی اکسیر دارد. این میزان به صورت عددی کوچک در بالا، سمت چپ کارت قابل مشاهده است. برای مثال جاینت یا همان غول، 5 عدد اکسیر لازم دارد. پس از تمام شده خط اکسیر، دوباره ظرفیت آن پر می­شود.

زمان مسابقه حدود 3 دقیقه است. در صورتی که نتیجه مساوی شود، حدود دو دقیقه دیگر نیز در نظر گرفته خواهد شد. در زمان های اضافه سرعت تکمیل شدن خط اکسیر دو برابر می­شود. چنانچه تا پایان بازی بازیکنی پیروز نشد، آیتم تساوی شکن وارد عمل می­شود. در این آیتم میزان سلامتی برج ها بررسی می­شود. هر کدام از برج ها میزان سلامتی کمتری داشت، تخریب می­شود و بازیکن روبرو برنده می­شود. در تساوی شکن بازیکنی برنده خواهد بود که برج های آن میزان سلامتی بیشتری داشته باشند.

معرفی کارت های کلش رویال

کارت های کلش رویال

کارت های بازی کلش رویال از لحاظ ارزش به پنج دسته کارت های عادی، کمیاب، حماسی، افسانه ای و قهرمان تقسیم بندی می­شوند. البته کارت ها بر اساس نوع نیز به سه دسته نیرو، طلسم و ساختمان تقسیم بندی می­شوند. با ارتقای سطح کارت ها، لول شما بالا می­رود. آپدیت کارت ها باعث می­شود، قدرت سرباز ها بالاتر رفته و در بازی عملکرد بهتری داشته باشند. ما در این بخش کارت های کلش رویال را بر اساس ارزش به شما معرفی می­کنیم:

کارت های عادی

کارت های عادی(Common) رایج ترند و نسبت به سایر کارت ها ارزش کمتری دارند. به دست آوردن این کارت ها راحت تر است. در تمام صندوق های جوایز، کارت های عادی وجود دارند. حدود 24 عدد کارت عادی در بازی ارائه شده است؛ البته با هر بار بروزرسانی کلش رویال ممکن است کارت های جدیدی اضافه شوند. بربرها، کماندار، شوالیه، مینیون، گابلین، تیر و کمان، اژدهای اسکلتی، خفاش ها، بمبر، تفنگ دار، اسکلت و.. از جمله کارت های عادی هستند.

کارت های کمیاب

کارت های کمیاب(Rare) از دیگر کارت های بازی هستند که ارزش بیشتری نسبت به کارت های عادی دارند. صندوق های جوایز ممکن است دارای این نوع کارت ها باشند. سربازانی که با کارت های کمیاب به دست می­آیند قابلیت خوبی دارند و در موقعیت های مختلف بازی به کمک بازیکن می­آیند. والکری، ویزارد، جاینت، راکت، آیس گالم، دارت گابلین و… از جمله کارت های Rare یا همان کمیاب هستند.

کارت های حماسی جم کلش رویال

از دیگر کارت های بازی می­توانیم به کارت های حماسی (Epic) اشاره کنیم. با انتخاب این کارت ها می­توانید نیروهایی را به دسته نبرد خود اضافه کنید که در روند بازی تغییر ایجاد می­کنند. نسبت به کارت های کمیاب و عادی به ندرت در صندوق های جوایز یافت می­شوند. شکارچی، اژدهای برقی، جلاد، بولر، پرنس، گولم، غول اسکلتی، پکا، بالون، ساحره، بچه اژدها و… از جمله کارت های حماسی محسوب می­شوند.

کارت های افسانه ای

خرید Legendary کلش رویال

کارت های افسانه ای یا همان Legendary از با ارزش ترین کارت ها در بازی کلش رویال به حساب می­آیند. ترکیب کارت های لجندری با دیگر نیروها می­تواند پیروزی های زیادی را برای شما به ارمغان می­آورد. این کارت ها به شدت نادر بوده و فقط در صندوقچه های با ارزش به دست می­آیند. جادوگر یخی، پرنسس، تانک لیزری، معدنچی، راهزن، لاواهوند، روح سلطنتی و… از جمله کارت های افسانه با ارزش به حساب می­آیند. ممکن است فروشگاه بازی هرازگاهی یک کارت لجندری را بفروشد. البته برای تهیه کارت به مقدار زیادی طلا احتیاج دارید. شما با خرید جم می­توانید کارت لجندری خود را از فروشگاه بازی تهیه کنید.

کارت قهرمان

و در آخر به کارت های قهرمان یا Champion می­رسیم. این کارت ها دارای نیرو های بسیار قوی هستند که هر کدام قابلیت مختص به خود را دارند. هنگام استفاده از کارت های قهرمان، یک آیکون که نشان دهنده قابلیت قهرمان شماست، در گوشه صفحه بازی ظاهر می­شود. با لمس این آیکون قدرت قهرمان شما بیشتر شده و از توانایی منحصر بفرد خود علیه حریف استفاده می­کند. تاکنون سه کارت قهرمان به نام های ملکه کماندار، شوالیه طلایی و پادشاه اسکلت ها در بازی ارائه شده است. کارت های قهرمان در لول 11 به بعد در دسترس شما قرار می­گیرد و در هر مسابقه فقط می­توان یکی از آنها را به کار برد.

نکته: برای ارتقای هر سرباز، باید تعداد مشخصی از کارت مربوط به آن را جمع آوری کنید. همچنین علاوه بر کارت، باید مقداری طلا نیز برای آپدیت، هزینه کنید. چنانچه بخواهید لول اکانت شما سریع تر بالا برود، باید تعداد کارت و میزان طلای زیادی داشته باشید. بدین منظور، اعتبار درون برنامه ای کلش رویال یعنی جم یا همان الماس سبز به کمک شما می­آید. با استفاده از جم می­توانید مقدار بیشتری طلا بخرید و از فروشگاه تعداد کارت بیشتری تهیه کنید. یکی از راه های تامین این اعتبار، خرید جم از فروشگاه های معتبر در این حوزه است.

استراتژی های پیروزی در بازی کلش رویال

استراتژی بازی کلش رویال

 • شروع بازی: در ابتدا بهتر است حریف شما نبرد را آغاز کند تا با شیوه بازی او آشنا بشوید و سپس نیروی مناسب را مقابل او قرار دهید. توصیه می­شود در شروع بازی از کارت هایی که اکسیر بیشتری مصرف می­کنند، استفاده نکنید. کارت هایی که اکسیر کمتری مصرف می­کنند در این زمان بهترین تصمیم است.
 • از دست دادن یک برج: ممکن است در حین بازی، حریف یکی از برج های شما را از بین ببرد. در این مواقع نباید کنترل خود را از دست داده و عجولانه تصمیم بگیرید. در بازی کلش رویال حتی تا لحظه آخر شانس پیروزی وجود دارد، فقط کافی است نیرو مناسب را در زمان مناسب در میدان نبرد قرار دهید.
 • دقیقه آخر بازی: یک دقیقه آخر بازی، اهمیت خاصی دارد. دلیل آن این است که خط اکسیر در دقیقه آخر بازی با سرعت بیشتری پر شده و می­توانید نیروهای بیشتری وارد بازی کنید. در این زمان سرعت دشمن نیز بیشتر می­شود، بنابراین دفاع کردن از برج هایتان را فراموش نکنید. در صورتی که در این زمان، غفلت کنید و یکی از برج های خود را از دست بدهید، بازگشت به بازی سخت است.
 • ترکیب درست کارت ها: دسته نبرد شما باید از سربازان زمینی و هوایی به میزان لازم بهره مند باشد. اگر قرار است شیوه بازی شما تهاحمی باشد، باید از نیروهای سریع تر استفاده کنید؛ اما اگر تصمیم گرفته اید دفاع کنید، باید از سربازانی با میزان مقاومت و سلامتی بالا استفاده نمایید.
 • میزان اکسیر مصرفی کارت ها: همیشه کارت های موجود در دسته نبرد خود را چک کنید. هرچقدر میزان اکسیر مصرفی کارت ها پایین تر باشد، نیرو های بیشتری را می­توانید به بازی منتقل کنید. البته فراموش نکنید هر چقدر یک کارت قوی تر باشد، اکسیر بیشتری مصرف می­کند. در نتیجه از تمام کارت های قوی و ضعیف به طور مناسب در دسته نبرد خود استفاده کنید.
 • هدف اصلی حمله: هدف اصلی شما در بازی برج های حریف هستند. برخی از نیروها به طور مستقیم به سمت برج های رقیب حمله می­کنند و کاری با سربازان او ندارند. هوگ،گالم و جاینت از این دسته نیرو ها هستند. البته توجه داشته باشید که اگر حریف کارتی از دسته ساختمان ها در برابر این نیرو ها قرار دهد، هدف آنها منحرف شده و به سمت ساختمان ها حرکت خواهند کرد.
 • استفاده از اسپل ها: اسپل ها یا همان طلسم ها همانند کلش اف کلنز در این بازی نیز بسیار به کمک ما می­آیند. طلسم های یخی، عصبانیت، رعد و برق و…. در کنار دیگر سربازان شما، می­توانند ترکیب بسیار موفقی را برای پیروزی تشکیل دهند.
 • مقابله با نیرو های حریف: در دفاع، برخی نیروها بسیار کارآمد خواهند بود. به طور مثال اگر جاینت حریف به سمت برج شما حرکت کرد، لشکر اسکلت را در اطراف آن قرار دهید. یا در هنگام حرکت بالون به سمت برج شما، دسته مینیون ها را در مقابل آن بگذارید. سعی کنید نیروی حریف وارد زمین شما شود و بعد سرباز خود را در مقابل او قرار دهید. با اینکار نیروی دفاعی برجک شما نیز وارد عمل شده و سرباز حریف را هدف قرار می­دهد. بدین ترتیب سربازان رقیبتان زودتر از بین می­روند.
 • تمرین: با استفاده از آیتم نبرد 2 در 2 علاوه بر اینکه کاپ از دست نمی­دهید، بلکه صندوق جوایز نیز دریافت خواهید کرد. البته این آیتم غیر از مزیت های بیان شده، باعث می­شود روند بازی شما تقویت شود. مسابقه های مختلف در این آیتم، یک حالت تمرینی برای شما به حساب می­آید که بسیار باعث پیشرفتتان می­شود.
 • تماشای بازی دیگر بازیکنان: تماشای بازی دیگر بازیکنان از لحاظ کشف نقاط قوت و ضعف نیرو ها و همچنین بررسی استراتژی های مختلف آنها، بسیار در روند بازی شما مفید خواهد بود. با رفتن به منوی اصلی بازی و انتخاب گزینه تی وی رویال، می­توانید بازپخش بازی های دیگر بازیکنان موفق کلش رویال را مشاهده کنید.

ویژگی های بازی کلش رویال

ویژگی های بازی کلش رویال

 • گرافیک بازی در حد قابل قبولی است.
 • گیم پلی کلش رویال روان و راحتی است و گیمر پس از مدتی بسیار در نحوه بازی ماهر می­شود.
 • فراهم شدن امکان نبرد آنلاین با سایر بازیکنان جهان از دیگر ویژگی های کلش رویال است.
 • میدان نبردهای بسیاری در کلش رویال وجود دارد که با افزایش کاپ در دسترس قرار می­گیرد. وجود این میدان نبرد ها باعث می­شود بازی خسته کننده نباشد.
 • کارت های متنوعی در بازی وجود دارد که هر کدام کاراکتر منحصربفردی را ارائه می­کنند.
 • برگزاری تورنمنت های مختلف بازی، بر جذابیت بازی افزوده است.
 • امکان پیوستن به قبیله در کلش رویال وجود دارد. در قبیله خود می­توانید گفت و گو کنید یا نیروی لازم را اهدا یا دریافت نمایید.
 • بازی دارای قابلیتی است که می­تواند علاوه بر برترین قبیله ها بر اساس امتیاز، بهترین بازیکنان را نیز نمایش دهد.
 • علاوه بر صندوقچه های جوایز، روزانه جوایز رایگانی نیز به بازیکن اهدا می­گردد.
 • امکان خرید های درون برنامه ای در کلش رویال فراهم شده است. خرید جم و طلا از جمله خرید های درون برنامه ای بازی هستند.

جم کلش رویال

جم کلش رویال

با استفاده از جم می­توان طلا خرید، کارت های جدیدی اضافه کرد، صندوقچه های جوایز را سریع­تر باز نمود و در کل، خیلی سریع تر در بازی پیشرفت کرد. راه های مختلفی برای تهیه جم کلش رویال وجود دارد.

علاوه بر اینکه می­توان خرید جم را به صورت مستقیم انجام داد، روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آنها می­توانید جم رایگان دریافت نمایید.

یکی از این راه ها این است که در نبرد ها پیروز شوید و تاج به دست بیاورید. با به دست آوردن تاج ها می­توان صندوقچه های فصلی را باز کنید. با باز کردن صندوقچه های فصلی می­توانید مقداری جم به دست آورید. علاوه بر این موارد بعضی از صندوقچه های با ارزش نیز، دارای مقداری جم هستند.

شرکت در تورنمنت های فصلی، راه دیگری است که مقداری جم به دست خواهید آورد. با پیروزی در این رویدادها جوایز با ارزشی از جمله تعداد مشخصی جم به شما اهدا می­شود.

روش دیگر نصب نرم افزارهای مخصوص است. AppKarma از این دست اپ ها می­باشد که با استفاده از آن می­توانید جم رایگان دریافت کنید.

خرید جم کلش رویال ارزان

خرید جم کلش رویال

در بخش قبل با راه های دریافت رایگان جم، آشنا شدید. ممکن است برخی از این روش ها نیازمند صبر و صرف زمان زیادی باشند. برخی از بازیکنان به جم های بیشتری احتیاج دارند تا سرعت پیشرفت اکانت خود را بالا ببرند. بدین منظور ما یک روش مطمئن و راحت را به شما معرفی می­کنیم و آن خرید جم کلش رویال از وب سایت های معتبر این حوزه است.

اکسین گیم با چندین سال سابقه در زمینه خدمات کامپیوتری و گیم، گزینه مناسبی جهت خرید جم کلش رویال محسوب می­شود. این مجموعه دارای مجوز قانونی است و نماد اعتماد الکترونیکی نیز دریافت کرده است. برای خرید جم می­توانید به وب سایت اکسین گیم مراجعه کرده و در آن ثبت نام کنید. پس از ثبت نام می­توانید در منوی انتخابی، سفارش خرید جم خود را ثبت کنید.

آیا می­توانیم از خود کلش رویال جم تهیه کنیم؟

با خرید مستقیم از فروشگاه بازی نیز می­توان جم تهیه کرد. البته روش پرداخت فروشگاه کلش رویال فقط به صورت دلاری است. در نتیجه این راه مشکلات خاص خودش را دارد.

از کجا جم ارزان بخرم؟

خرید جم از وب سایت های معتبر بهترین راه است. شما می­توانید خرید جم خود را از وب سایت مجموعه اکسین گیم انجام دهید.

چگونه از اکسین گیم جم تهیه کنم؟

برای خرید جم کافی است به وب سایت اکسین گیم مراجعه کرده و به حساب کاربری خود وارد شوید. پس از ورود به حساب کاربری، به منوی خدمات رفته و گزینه خرید جم کلش رویال را انتخاب نمایید. اطلاعات مرتبط را به صورت صحیح وارد کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

چقدر طول می­کشد، جم خریداری شده به اکانت من منتقل شود؟

پس از ثبت سفارش، در عرض چند دقیقه تا حداکثر سه ساعت جم به اکانت شما منتقل خواهد شد.