خرید جم کلش اف کلنز

بازی موفق کلش اف کلنز از بهترین ها در دنیای بازی های موبایلی به حساب می­آید. در سال 2012 این بازی توسط شرکت سوپرسل ابتدا برای سیستم عامل iOS عرضه شد. حدود یک سال بعد یعنی اکتبر 2013، نسخه اندروید کلش آف کلنز در گوگل پلی در دسترس قرار گرفت. گیم پلی جذاب و گرافیک قابل قبول، از دلایل موفقیت این بازی به حساب می­آید. در این صفحه، قسمت های مختلف بازی کلش اف کلنز را بررسی می­کنیم. همچنین درباره خرید درون برنامه ای بازی و روش های خرید جم کلش اف کلنز نیز صحبت خواهیم کرد. پس تا انتهای صفحه با اکسین گیم همراه باشید.

🧾 جم کلش اف کلنز چیست؟ Clash Of Clans GEM ارز درون برنامه بازی کلش اف کلنز است.
🔢 قیمت جم کلش اف کلنز چطور است؟ قیمت جم ها بسیار متنوع است و از 1 تا 100 دلار موجود است.
💳 زمان واریز جم به حساب چقدر است؟ تحویل آنی و استفاده دائمی است.
🔮 چگونه به اکسین گیم اعتماد کنیم؟ سایت ثبت شده در ساماندهی و دارای نماد های اعتماد است.

کلش اف کلنز

سبک بازی کلش اف کلنز

این بازی چند نفره و آنلاین است و سبکی استراتژیک دارد. جنگ قبایل معادل فارسی بازی کلش اف کلنز است. همانطور که از این اسم پیداست، شما دهکده ای را در اختیار دارید که باید آن را تقویت کرده و سپس به نبرد دیگر دهکده ها بروید. با از بین بردن دهکده های دیگر می­توانید منابع به دست آورده و سطح خود را بالا ببرید. استفاده از منابع باعث می­شود وضعیت دفاعی دهکده شما تقویت شده و در برابر حمله دشمنان بهترین عملکرد را داشته باشید.

جم (Gem) یا همان الماس کلش اف کلنز یکی از این منابع است که بسیار در بالابردن لول اکانت شما نقش دارد. روش های مختلفی برای دریافت جم وجود دارد. خرید جم یکی از این راه ها است. البته روش های رایگانی نیز برای به دست آوردن جم ارائه شده است.

آشنایی با بخش های مختلف بازی کلش اف کلنز

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم، در این بازی یک دهکده در اختیار دارید. دهکده شما در ابتدا ضعیف است و تعداد ساختمان ها و تجهیزات دفاعی بسیار اندکی در آن وجود دارد. شما باید منابع لازم را به روش هایی به دست بیاورید. با استفاده از منابع می­توانید دهکده خود را بسیار قوی بسازید و سطح خود را بالا ببرید. منابع مختلفی در کلش اف کلنز وجود دارد:

اکسیر معمولی

کاربرد این ماده بنفش رنگ دربازی بسیار گسترده است. با کمک اکسیر می­توانید سرباز بسازید و ساختمان ها را ارتقا دهید. قرار دادن دستگاه های اکسیرساز در دهکده یکی از راه های به دست آوردن این ماده است. در ابتدای بازی دو عدد اکسیرساز به شما تعلق می­گیرد. پس از مدت زمان مشخصی، مقداری اکسیر معمولی توسط این دستگاه ها ساخته می­شود. با افزایش لول دستگاه های اکسیرساز، مقدار بیشتری اکسیر برای شما ساخته می­شود.

هنگامی که دستگاه های اکسیر ساز مقدار مشخصی اکسیر تهیه کردند، یک علامت به نشانه تکمیل بودن در بالای آنها ظاهر می­شود. با کلیک بر روی ایکون مشخص شده، اکسیر به محلی به نام مخزن اکسیر منتقل و در آن نگهداری می­شود. این مخازن ابتدا ظرفیت کمی دارند، اما شما می­توانید با ارتقای آنها ظرفیتشان را چندبرابر کنید.

روش دیگر به دست آوردن اکسیر معمولی، حمله به دهکده های دیگر و یا طی کردن مراحل نبرد با اجنه است. با حمله به دهکده های دیگر می­توانید مخازن اکسیر آنها را غارت کرده و مخازن خود را پر کنید. یک آیتم دیگر نیز در کلش اف کلنز وجود دارد و آن انجام مراحل نبرد با گوبلین هایا اجنه سبز رنگ است. در این آیتم دهکده هایی وجود دارد که دارای مخازن اکسیر و طلای بسیار است. شما با حمله به این دهکده ها و نابود کردن آنها، می­توانید تمام منابع خود را تکمیل کنید.

طلا (Gold)

طلا نیز مانند اکسیر معمولی دارای اهمیت زیادی است. با استفاده از طلا می­توانید ساختمان ها را ارتقا دهید؛ از جمله مهم ترین ساختمان دهکده یعنی تالار شهر(تاون هال)، با استفاده از طلا ارتقا می­یابد. روش های به دست آوردن طلا تقریباً با اکسیر معمولی یکسان است. با قرار دادن معادن طلا در دهکده ویا حمله به دهکده های دیگر می­توان طلای خوبی به دست آورد.

اکسیر سیاه

اکسیر سیاه از دیگر منابع مهم بازی است که پس از اینکه تالار شهر شما به لول هفت رسید، در دسترس شما قرار می­گیرد. با استفاده از این ماده سیاه رنگ می­توان، سربازان اکسیر سیاه را آموزش داد. از نیروهای اکسیر سیاه می­توانیم والکری، گولم، ویچ، مینیون، هوگ، لاواهوند، بولر و… را نام ببریم.

الماس یا جم کلش اف کلنز

جم کلش اف کلنز

الماس سبز رنگ یا همان جم با ارزش ترین ماده در این بازی محسوب می­شود. با استفاده از جم ارتقا ساختمان ها سریع تر به اتمام می­رسد و سربازان زودتر آموزش می­بینند. کاربرد دیگر جم این است که با استفاده از آن می­توان تعداد پایگاه های سازنده دهکده را افزایش داد. در نتیجه با افزایش پایگاه های سازنده در بازی، کارگر های بیشتری در اختیار خواهید داشت. با افزایش کارگر ها می­توانید ساختمان های بیشتری را ارتقا بدهید و همچنین موانع موجود در نقشه(درخت، سنگ و…) را سریعتر از بین ببرید.

با استفاده از روش هایی می­توان جم رایگان به دست آورد. تکمیل ماموریت های بازی، حذف موانع نقشه و… از روش های دریافت جم رایگان است. در صورتی که جم بیشتری احتیاج داشتید، خرید جم گزینه ای مناسبی خواهد بود. توصیه می­شود از وب سایت های معتبر این زمینه، جم خود را تهیه کنید.

معرفی ساختمان های بازی کلش اف کلنز

با جمع آوری منابع می­توان ساختمان های مختلفی را در دهکده ساخت. در بخش قبل با دستگاه های اکسیر ساز، معادن طلا و مخزن های هر دو آشنا شدیم. علاوه بر این موارد ساختمان های دیگری نیز وجود دارند که هرکدام از آنها از اهمیت خاصی برخوردار هستند:

تالار شهر (تاون هال)

گرفتن جم کلش اف کلنز از تاون هال

ابتدا با اصلی ترین ساختمان شهر یعنی تاون هال (Town Hall) شروع می­کنیم. با ارتقای تالار شهر تجهیزات و ساختمان های جدیدی در دسترس قرار می­گیرند. . در صورتی که قصد دارید ساختمان های جدیدی در اختیار داشته باشید، می­توانید با خرید جم سطح تاون هال را افزایش دهید. با اینکار علاوه بر دسترسی به ساختمان های جدید، می­توانید لول اکانت خود را نیز بالا ببرید.

در چیدن نقشه باید تالار شهر را در مرکز قرار دهید و انواع تجهیزات دفاعی را اطراف آن قرار دهید. دلیل این کار این است، در صورتی که دشمن به دهکده شما حمله کند و ساختمان تالار شهر را نابود کند، کل دهکده شما از بین رفته و تصرف می­شود. بنابراین دفاع از تالارشهر یا همان تاون هال در اولویت است.

ساختمان های منابع

دستگاه های اکسیر ساز، معادن طلا و مخازن آنها دارای اهمیت زیادی هستند. در صورت بروز حمله، ساختمان های منابع از هدف های اصلی دشمنان به حساب می­آیند، زیرا اکثر بازیکنان به دنبال به دست آوردن غنیمت و کسب منابع هستند.

ساختمان های دفاعی

از دیگر ساختمان­های مهم دهکده می­توانیم به سازه های دفاعی اشاره کنیم. توپ جنگی، برجک کماندار، خمپاره انداز، ضد هوایی، ساختمان جادوگر و… از جمله ساختمان های دفاعی مهمی هستند که در دفع حملات دشمن بسیار کمک کننده اند. هر چقدر هزینه بیشتری برای سازه دفاعی بپردازید، ساختمانی با قابلیت های دفاعی بیشتر و قدرت بالاتر دریافت خواهید کرد.

دیوار اطراف دهکده نیز سازه دفاعی به حساب می­آید. سعی کنید دیوار های دهکده را به بهترین نحو قرار دهید تا دشمن به سختی وارد دهکده شما شود. با ارتقا سطح دیوارها، مقاومت آنها بالا می­رود.

ساختمان های نظامی

شما برای حمله به دیگر دهکده ها به سرباز نیاز دارید. بدین منظور باید ساختمان های نظامی مختلفی در دهکده خود بسازید. در این سازه ها این امکان وجود دارد، انواع سرباز را آموزش داده و به نبرد حریفان بروید. برای اینکه نیروهای جدیدی اضافه کنید یا بتوانید با تعداد بیشتری سرباز به نبرد بروید، لازم است سطح ساختمان های دفاعی خود را افزایش دهید. آزمایشگاه نیز یک ساختمان دفاعی است که طلسم های جادویی را برای شما می­سازد. این طلسم ها در حین نبرد بسیار کمک کننده هستند.

انواع سرباز کلش اف کلنز

انواع سرباز کلش اف کلنز

با خرید جم می­توانید سطح تاون هال خود را افزایش دهید و سربازان جدیدی را اضافه نمایید. همچنین سرعت آموزش سربازان با جم افزایش می­یابد و می­توانید در زمان سریعتری به نبرد بپردازید. در ادامه سربازان بازی کلش اف کلنز را به شما معرفی می­کنیم.

معرفی سربازان تاون هال 1تا7

بربرین: اولین سربازی که در بازی کلش اف کلنز با آن مواجه می­شوید، بربرین(Barbarian) است. بربر را می­توان تا سطح 7 ارتقا داد. این سرباز معمولاً در مراحل ابتدایی بازی مناسب است و با افزایش سطح، به سربازان قوی تری احتیاج پیدا می­کنید.

آرچر: دومین سربازی که با آن آشنا می­شوید، آرچر یا همان کماندار است. یکی از نقاط قوت کمانداران این است که از راه دور به ساختمان های دشمن حمله می­کنند. البته میزان جان یا سلامتی آرچر ها کم است و زود کشته می­شوند. آرچر نیز مانند بربر تا سطح 7 قابل ارتقا است.

جاینت: سومین و آخرین سرباز تاون هال 1، یک غول بزرگ است که ابتدا ساختمان های دفاعی و سپس دیگر سازه ها را تخریب می­کند. بنابراین اگر می­خواهید سازه های دفاعی دشمن را سریع تر نابود کنید، حتما جاینت را در ترکیب سربازان خود داشته باشید. جاینت نیز تا لول 7 قابل آپدیت است.

گوبلین: با ارتقا تاون هال به سطح دو، سرباز جدیدی به نام گوبلین اضافه می­شود. گوبلین یا جن، مهارت خاصی در غارت منابع دشمن دارد و هدف آن جمع آوری غنیمت است. البته این سرباز یک نقطه ضعف دارد و آن میزان پایین جان آن است. گوبلین را می­توانید تا لول 7 ارتقا بدهید.

دیوار شکن: عملکرد این سرباز از اسمش قابل تشخیص است. هدف دیوارشکن، نابودی دیوار های اطراف دهکده حریف است. این سربازان بمب­های بزرگی به همراه دارند که با استفاده از آنها، دیوارهای دشمن را نابود می­کنند و راه را برای سایر سربازان باز می­کنند. دیوارشکن یا همان وال بریکر با رسیدن تاول هال به سطح 3 قابل دسترسی است. وال بریکر ها تا سطح 6 آپدیت می­شوند.

بالون: حمله هوایی همیشه در نابودی دهکده دشمن موثر بوده است. با رسیدن تاون هال به سطح 4 اولین نیرو حمله هوایی شما یعنی بالون در دسترس شما قرار می­گیرد. بالون بمب های قدرتمندی از بالا به پایین می­اندازد و سازه های دشمن را تخریب می­کند. نقطه ضعف بالون این است که سرعت پایینی دارد، اما با استفاده از طلسم مخصوصی می­توانید سرعت آن را افزایش دهید. بالون تا سطح 6 قابل ارتقا است.

ویزارد: ویزارد یا همان جادوگر از محبوب ترین سربازان کلش اف کلنز است. با رسیدن تاون هال به سطح پنج، جادوگر به نیرو های شما اضافه می­شود. ویزارد ها سریع حرکت می­کنند و ضربه­ی زیادی به سازه های دشمن وارد می­کنند. شما تا سطح 6 می­توانید ویزارد را ارتقا دهید.

هیلر: فرشته شفابخش یا هیلر در تاون هال سطح 6 در اختیار شما قرار می­گیرد. هیلر میزان سلامتی سربازان را در حین نبرد افزایش می­دهد، البته خود نمی­تواند حمله یا دفاع کند. ترکیب هیلر و جاینت گزینه ی مناسبی است. هیلر ها را می­توان تا سطح 4 آپدیت کرد.

دراگون: از دیگر نیرو های محبوب کلش اف کلنز، می­توانیم دراگون یا همان اژدها را نام ببریم. دراگون همزمان با رسیدن تاون هال به سطح 7 در دسترس قرار می­گیرد. آتش اژدها بسیار به سازه های دشمن آسیب وارد می­کند. بهتر است دراگون و سایر نیرو های هوایی را در منطقه ای قرار بدهید که حریف سازه دفاعی هوایی زن نداشته باشد. دراگون تا لول 5 قابل ارتقا است.

معرفی سربازان اکسیر سیاه

سربازان اکسیر سیاه

مینیون: مینیون توسط اکسیر سیاه تاون هال لول 7 ساخته می­شود. سرعت بالای مینیون ها در حملات هوایی بسیار کمک کننده است. نقطه ضعف مینیون ها این است که میزان جان آنها کم است و سریع کشته می­شوند. شما می­توانید مینیون ها را تا لول 6 آپدیت کنید.

هوگ: هوگ یا خوک سوار نیروی بسیار قدرتمندی است که از روی دیوار ها پریده و ساختمان های دفاعی را نابود می­کند. این نیرو در تاون هال سطح 7 در دسترس شما قرار می­گیرد و تا سطح 5 قابل ارتقا است.

بربرکینگ: با رسیدن تالار شهر دهکده شما به سطح 7، می­توانید بربرکینگ یا همان پادشاه بربر ها را انتخاب کنید. برای ساختن این نیرو به اکسیر سیاه احتیاج دارید. بربرکینگ پس از هر نبرد برای افزایش میزان سلامتی، ساعتی استراحت می­کند.

پکا: قوی ترین سرباز کلش اف کلنز پکا است که با رسیدن تاون هال به لول 8 در دسترس شما قرار می­گیرد. نقطه قوت آن میزان سلامتی و قدرت بالای آن است. قدرت تخریب بالایی دارد و می­تواند از هر سدی عبور کند. پکا را می­توان تا سطح 5 آپدیت کرد.

والکری: از دیگر سربازان تاون هال 8 می­توانیم والکری را نام ببریم. این سرباز سرعت بالایی دارد و با تبر خود به دهکده حریف حمله می­کند. میزان سلامتی والکری در حد قابل قبولی است. این نیرو را می­توانید تا لول 4 ارتقا دهید.

گالم: گالم دیگر سرباز سطح 8 است که با اکسیر سیاه ساخته می­شود. میزان خون بسیار بالایی دارد و دیر می­میرد. گالم یک سرباز سنگی است که پس از مرگ نیز به چند گالم کوچک تبدیل می­شود که قابلیت حمله دارند. گالم را می­توان تا سطح 8 ارتقا داد.

بی بی دارگون: بچه اژدها یا بی بی دراگون نیروی جدیدی است که با آپدیت جدید کلش اف کلنز اضافه شده است. بچه اژدها نیروی هوایی بسیار مفیدی است که این قابلیت را دارد، سرعت خود را در حین نبرد افزایش دهد. این سرباز با رسیدن تالار شهر به سطح 9 در دسترس است.

ویچ: ساحره یا ویچ را می توانیدپس از رسیدن تاون هال به لول 9 انتخاب کنید. ساحره در حین نبرد، اسکلت های کوچکی را احضار می­کند که در فرایند نبرد بسیار به کمکش می­آیند. این نیرو فقط تا لول 2 قابل آپدیت است.

لاواهند: دیگر سرباز تاون هال 9، لاواهند است. هدف اصلی این نیرو تخریب ضد هوایی دشمن است. لاواهند بعد از نابودی  ضد هوایی دشمن، به سراغ دیگر ساختمان ها نیز می­رود. این نیرو را می­توانید تا سطح سه ارتقا دهید.

آرچر کویین: ملکه کمانداران در تاون هال لول 9 در دسترس است. برای انتخاب این نیرو باید از اکسیر سیاه استفاده کنید.

ماینر: با رسیدن تالار شهر به سطح 10 نیرو های جدیدی اضافه خواهد شد. یکی از این سربازان ماینر است که به صورت زیرزمینی به مقاصد خود رسیده و به آنها حمله می­کند. نقطه قوت ماینر این است زمانی که در زیر زمین در حال حفاری است، سازه های دفاعی و حتی تله ها نمی­توانند به او آسیب برسانند.

بولر: بولر دیگر سرباز تاون هال 10 است که برای ساخت آن باید از اکسیر سیاه استفاده کنید. روش حمله بولر این است که هدف خود را مشخص کرده و یک سنگ بزرگ را به سمت آن پرتاب می­کند.

گرند واردن: آخرین سرباز، گرند واردن است که در تاون هال 11 در دسترس قرار می­گیرد. این نیرو یک دانشمند است که با استفاده از دانش خود به سایر سربازان سلامتی و انرژی اهدا می­کند.

معرفی طلسم ها یا اسپل های بازی کلش اف کلنز

شما با خرید جم می­توانید آزمایشگاه خود را ارتقا داده و انواع طلسم را برای خود داشته باشید. در این بخش انواع طلسم یا همان اسپل را به شما معرفی می­کنیم.

 • طلسم رعد و برق: اولین طلسم ارائه شده توسط آزمایشگاه، طلسم رعد و برق است. این طلسم دارای 6 رعد و برق است که حداکثر تا 5 بار می­توانید از آن استفاده نمایید. این صاعقه ها به ساختمان های دشمن آسیب وارد می­کند.
 • طلسم هیل یا شفابخشی: با رسیدن آزمایشگاه به سطح 2 این طلسم در دسترس قرار می­گیرد. این طلسم سبب افزایش سلامتی نیرو ها می­شود، فقط کافی است در شعاعی که سربازان قرار دارند، طلسم را بیاندازید. تاثیرات این طلسم تا 12 ثانیه باقی می­ماند.
 • طلسم خشم: برای ساخت این طلسم باید آزمایشگاه شما به سطح 3 ارتقا یابد. این طلسم محدوده ای بنفش رنگ ایجاد می­کند و سرعت و قدرت سربازانی که در این محل قرار می­گیرند را افزایش می­دهد.
 • طلسم پرش: با استفاده از این اسپل، دیگر نیاز به از بین بردن دیوار دشمن نیست. این طلسم باعث پریدن سربازان شما از بالای دیوارهای دشمن می­شود. اگر می­خواهید این طلسم را داشته باشید، باید سطح آزمایشگاه خود را به عدد 4 برسانید.
 • طلسم یخ: همانطور که از اسم مشخص است، این طلسم کارکردی منجمد کننده دارد. کافی است این طلسم را در محدوده سازه های دفاعی دشمن قرار دهید، تمام ساختمان های دفاعی حریف برای مدتی یخ زده و متوقف می­شوند. برای ساخت این طلسم باید آرمایشگاه شما سطح 4 باشد.
 • طلسم کلون: با رسیدن آزمایشگاه به سطح 5 آخرین اسپل یعنی طلسم کلون برای شما در دسترس قرار می­گیرد. این طلسم باعث می­شود یک شبیه سازی از نیرو های شما در آن محدوده به وجود بیاید. البته نیروهای شبیه سازی شده، فقط برای مدت زمان مشخصی باقی خواهند ماند.

استراتژی های پیروزی در نبرد های کلش اف کلنز

حالا که با انواع نیرو های بازی آشنا شدید، در این بخش استراتژی هایی را بیان می­کنیم که بتوانید با استفاده از نیروهای خود، بیشترین پیروزی را به دست آورید.

 1. پایگاه دشمن را بررسی کنید. تصمیم مناسبی بگیرید که آیا با توجه به منابع و ساختار دفاعی آن، ارزش حمله دارد یا خیر.
 2. حمله را هدفمند انجام دهید و نیرو ها را به صورت حساب شده پخش کنید.
 3. ترکیب مناسب سربازان بسیار کاربردی است. برای مثال ترکیب ویزارد، آرچر، بالن، دراگون، مینیون و هوگ بسیار ترکیب موفقی در نبرد به حساب می­آید.
 4. فیلم دیگر بازیکنان را حتماً تماشا کرده و نقاط قوت و ضعف آنها را درنظر بگیرید.
 5. اگر در نبرد شکست خوردید، دلیل آن را یافته و در نبردهای دیگر تکرار نکنید.
 6. هر کدام از نقاط قوت و ضعف سربازان را بررسی کرده و ببنید کدام یک از آنها برای نبرد مناسب ترند.
 7. از به کار بردن طلسم ها در نبرد غافل نشوید.
 8. متناسب با سطح تاون هال خود سرباز و روش حمله انتخاب نمایید.

ویژگی های کلش اف کلنز

ویژگی های کلش اف کلنز

 • گرافیک سطح بالا
 • امکان ملحق شدن به کلن(قبیله) و اهدا یا دریافت نیرو از هم قبیله ای ها
 • امکان چت با اعضای قبیله و همچنین چت جهانی با دیگر بازیکنان
 • وجود آیتم ها و سرباز های متنوع
 • اضافه شدن کاراکتر های جدید با آپدیت بازی
 • صداگذاری جذاب
 • فراهم شدن امکان خرید های درون برنامه ای از جمله خرید جم

روش های دریافت جم رایگان

جم رایگان کلش اف کلنز

جم یا همان الماس سبز رنگ، مهم ترین عنصر در منابع ما به حساب می­آید. شما با استفاده از جم می­توانید سرعت پیشرفت خود را در بازی افزایش دهید و همچنین لول اکانت را بالاتر ببرید. علاوه بر خرید جم از وب سایت های معتبر، روش های رایگانی نیز وجود دارند که به شما جم ارائه می­کنند.

شما با انجام دادن ماموریت ها مقداری جم دریافت می­کنید. با از بین بردن موانع محیطی مانند درخت، سنگ، بوته و… می­توانید تعدادی جم کسب کنید. جم باکس دیگر مانع موجود در نقشه است که اگر با صرف 1000 اکسیر آن را باز کنید، تعدادی جم دریافت خواهید کرد. همچنین شما می­توانید با آپدیت بازی کلش اف کلنز نیز جم دریافت نمایید.

روش های بیان شده مقداری جم برای شما در بر خواهند داشت اما این روش ها ممکن است کمی زمانبر باشند. برخی از بازیکنان مقدار جم بیشتر نیاز دارند و می­خواهند بیشتر در بازی پیشرفت کنند. بدین منظور خرید جم از وب سایت های  معتبر، گزینه ی مناسبی محسوب می­شود.

خرید جم کلش اف کلنز

خرید جم کلش اف کلنز Clash Of Clans GEM

یکی از وب سایت های معتبر در این زمینه، اکسین گیم است. مجموعه اکسین گیم با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات کامپیوتری و گیم، گزینه ی بسیار مطلوبی جهت خرید جم است. این مجموعه دارای مجوز قانونی است و همچنین نماد اعتماد الکترونیک را هم دریافت نموده است.

کافی است به وب سایت اکسین گیم مراجعه کنید و حساب کاربری خود را ایجاد کنید. سپس در منوی مشخص شده، بر روی گزینه خرید جم کلش اف کلنز کلیک کنید. بعد از این مراحل، مقدار جم موردنیاز را مشخص کرده و سفارش خود را ثبت کنید. در مدت زمان چند دقیقه تا حداکثر سه ساعت اکانت شما شارژ خواهد شد.

بهترین مرجع در ایران برای خرید جم بازی Clash Of Clans کدام است؟

روش های گوناگونی برای خرید جم وجود دارد اما بهترین راه، خرید جم از وب سایت معتبر در این زمینه است. این روش بسیار مطمئن بوده و راحت ترین راه برای تهیه جم مورد نیاز شما به حساب می­آید.

چگونه از سایت اکسین گیم جم بخریم؟

به صفحه اول سایت بروید و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس در منو، گزینه خرید جم را انتخاب کرده و اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد نمایید. سپس سفارش را ثبت کرده و در درگاه آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید.

چقدر طول می­کشد، جم تحویل داده شود؟

بسته به شرایط، جم سفارش داده شده در مدت زمان چند دقیقه تا حداکثر سه ساعت به اکانت شما منتقل می­شود.

اگر اکانت من شارژ نشد، چگونه پیگیری کنم؟

در صورتی که با گذشت بیش از 5 ساعت حساب شما شارژ نشد، با پشتیبان سایت در تماس باشید و کد سفارش خود را جهت پیگیری ارسال نمایید.