خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

این روز ها Call of Duty Mobile به یکی از محبوب ترین بازی های موبایلی تبدیل شده است. طرفداران مجموعه بازی های کالاف دیوتی با ارائه شدن نسخه موبایلی آن، توانستند این بازی محبوب را در گوشی های خود تجربه کنند. شرکت اکتیویژن با همکاری استدیو بازی سازی تنسنت این نسخه را در 1 اکتبر سال 2019 به دنیای بازی­های موبایلی عرضه کرد. کالاف دیوتی موبایل در ابتدای عرضه شدن پس از مدت کوتاهی بر روی 100 میلیون دستگاه نصب شد و رکورد پردانلود ترین بازی موبایلی را شکست. این بازی چند نفره و آنلاین لحظات هیجان انگیزی را برای شما به وجود می­آورد.

🧾 سی پی کالاف چیست؟ CP ارز درون برنامه ای کالاف دیوتی موبایل است.
🔢 قیمت سی پی چطور است؟ قیمت سی پی متنوع است و از 1 تا 200 دلار موجود است.
💳 زمان واریز سی پی به حساب چقدر است؟ تحویل آنی و استفاده دائمی است.
🔮 چگونه به اکسین گیم اعتماد کنیم؟ سایت ثبت شده در ساماندهی و دارای نماد های اعتماد است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

اگر از علاقمندان سبک تیراندازی اول شخص هستید، پیشنهاد می­شود حتماً این بازی را تجربه کنید. در کالاف دیوتی موبایل علاوه بر سبم چندنفره، امکان بازی در سبک بتل رویال نیز آن وجود دارد. شما با خرید سی پی که اعتبار درون برنامه ای کالاف دیوتی است، می­توانید از سایر امکانات غیر رایگان این بازی نیز بهره ببرید. در این مقاله قصد داریم علاوه بر بررسی ویژگی ها و گیم پلی بازی، درباره خرید سی پی نیز صحبت کنیم. پس تا انتهای مقاله با اکسین گیم همراه شوید.

گیم پلی کالاف دیوتی موبایل

گیم پلی کالاف دیوتی موبایل

در کل کالاف دیوتی موبایل دارای دو بخش اصلی است. یک بخش، سبک بتل رویال است که در آن 100 بازیکن با هم به نبرد می­پردازند. بخش دوم آن چند نفره است که تیم های پنج نفره تشکیل می­شود که جذابیت خاص خودش را دارد. در ادامه هر کدام از سبک ها را به شما معرفی می­کنیم.

سبک چند نفره

بازی چند نفره در کالاف دیوتی موبایل

در این سبک حالت های مختلفی برای بازی ارائه می­شود. Team Deathmatch، Domination، Frontline، Search & Destroy، Hardpoint، Kill Confirmed، Free For All و Gunfight از حالت هایی است که در سبک چندنفره برای بازی وجود دارد.  در این سبک دو تیم 5 نفره تشکیل می­شود و در مقابل یکدیگر به رقابت می­پردازند. در این سبک نقشه های مختلفی از بزرگ تا کوچک در اختیار گیمر قرار می­گیرد. از نقشه های این سبک می­توانیم Killhouse، Rust، Summit، Hackney Yard، Standoff، Cage،Monastery  و Slums را نام ببریم. مپ هایی نیز از بازی های Modern Warfare و Black Ops نیز به این بازی افزوده شده است. Crash و Hijacked از این نقشه ها هستند. مپ های ارائه شده با کیفیت بالایی طراحی شده است به طوری که هر10 بازیکن می­توانند استراتژی های مختلفی را می­توانند برای مبارزه در این نقشه ها پیاده سازی کنند. البته باید این نکته را بگوییم که بعضی از نقشه ها موقتی هستند و پس از مدتی غیرفعال می­شوند. در سبک چندنفره تورنمنت های فصلی گوناگونی برگزار می­شود. شما می­توانید با شرکت در آنها جوایز با ارزشی از جمله سی پی دریافت کنید. یکی از راه های به دست آوردن سی پی، شرکت در این تورنمنت هاست. راه دیگر، خرید سی پی کالاف دیوتی از وب سایت های معتبر مرتبط است.

سبک بتل رویال

بتل رویال کالاف دیوتی موبایل

بعد از اینکه بازیکن به لول 7 رسید، سبک بتل رویال در دسترس قرار می­گیرد. در این سبک دو نقشه به نام های Isolated و Blackout وجود دارد که می­توانید آن ها را انتخاب کنید. در هر مسابقه تعداد 100 بازیکن در سبک بتل رویال به رقابت می­پردازند. در سبک رویال می­توانید به صورت های مختلف تک نفره، دو نفره و تیمی به مبارزه بپردازید. همچنین این قابلیت وجود دارد که به شکل اول شخص یا سوم شخص بازی کنید. پس از انتخاب این موارد و تنظیم آیتم های مختلف، وارد بازی در سبک بتل رویال شوید. در ابتدا با یک چتر نجات بر روی یک منطقه فرود می­آیید. در ابتدا تجهیزاتی به همراه ندارید. برای به دست آوردن منابع، باید در ساختمان ها و قسمت های مختلف منطقه جست و جو کنید و تجهیزات لازم را جمع آوری کنید. منابع شامل سلاح، جلیقه ضد گلوله و …. است. پس از اینکه تجهیزات لازم را جمع آوری کردید، می­توانید با استفاده از استراتژی های گوناگون به نبرد دشمنان خود بروید. در صورتی برنده نهایی خواهید بود، که تا پایان بازی زنده بمانید. به حالت تیمی نیز به همین صورت است و همه اعضای تیم یا نهایت یکی از آنها باید تا انتهای بازی زنده بماند تا تیم برنده مسابقه شود.

ویژگی های بازی کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل

نسخه موبایلی بازی کالاف دیوتی خصوصیات مختلفی دارد:

  1. گیم پلی بازی بسیار ساده و روان است. بازی در بخش های متنوع کالاف دیوتی نیازمند کسب تجربه است. با گذشت زمان و تمرین بیشتر در این بازی ماهر می­شوید. در حالت چند نفره بخشی به نام بخش تمرینی یا Practice وجود دارد. در این قسمت شما می­توانید خود را در تیراندازی و هدف گیری محک بزنید.
  2. گرافیک Call of Duty Mobile در سطح بالایی قرار دارد و به اندازه کافی به جزئیات توجه شده است.
  3. منوی بازی دارای گزینه های مختلفی است. ممکن است این منو کمی گیج کننده باشد، اما پس از مدتی به راحتی با بخش های مختلف بازی آشنا خواهید شد.
  4. سلاح و آیتم های گوناگونی در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. برای اینکه سلاح های متنوع تری داشته باشید، لازم است سطح خود را ارتقا دهید. با پیشرفت سطح، اسلحه هایی با پوسته جدید به شما ارائه می­شود. همچنین می­توانید با خرید سی پی به امکانات بیشتری در بازی کالاف دیوتی دست پیدا کنید.
  5. بازی دارای سه سطح مختلف Ranked، Private و Normal است. این حالت ها هر کدام شرایط گوناگونی دارند. به طور مثال اگر در سطح Ranked بازی کنید، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد.
  6. امکان کنترل بازی به دو صورت وجود دارد. اولین روش ساده است و بیشتر مناسب بازیکنان مبتدی می­باشد. برای اینکه از این روش استفاده کنید باید در تنظیمات بازی گزینه Simple را انتخاب نمایید. در این حالت کافی است، نشانه را بر روی حریف قرار دهید. سپس اسلحه شما به صورت اتوماتیک به سمت دشمن شلیک می­کند. روش دوم کمی پیشرفته تر است و برای بازیکنان حرفه ای مناسب تر می­باشد. برای استفاده از این روش باید گزینه Advanced را انتخاب کنید. در این روش دکمه های گوناگونی برای شلیک و کنترل کاراکتر بازی بر روی صفحه وجود دارد. همچنین می­توانید دکمه ها رو شخصی سازی و جابه­جا کنید.
  7. امکان تشکیل تیم نیز در بازی کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. شما می­توانید با دوستانتان در قالب تیم های پنج نفره به رقابت بپردازید. امکان چت صوتی نیز وجود دارد. در حین بازی با استفاده از چت صوتی می­توانید با دوستانتان ارتباط برقرار کنید.
  8. با توجه به گرافیک بالای بازی کالاف دیوتی موبایل، نقشه های این بازی بسیار باکیفیت طراحی شده است. به جرئیات به اندازه کافی توجه شده و طراحان، نورپردازی زمینه را به بهترین نحو پیاده­سازی کرده اند. تنوع زیاد مپ ها باعث شده بازی کسل کننده نباشد.
  9. صداگذاری قابل قبول بازی یکی از نقاط قوت آن محسوب می­شود. موسیقی حماسی به کار رفته در آن، تاثیرگذاری بازی را دوچندان کرده است.
  10. خرید های درون برنامه ای نیز در بازی کالاف دیوتی وجود دارد. شما می­توانید با استفاده از اعتبار کالاف دیوتی یعنی سی پی به امکانات منحصر بفردی دسترسی داشته باشید. یکی از راه های تهیه این اعتبار، خرید سی پی از وب سایت های معتبر است.

چگونه بازی کالاف دیوتی موبایل را بهتر اجرا کنیم؟

اجرای بهینه کالاف دیوتی موبایل - خرید سی پی

با به کارگیری تنظیمات مختلف می­توانید بازی را به شیوه ای بهتر اجرا کنید. در این قسمت به این تنظیمات می­پردازیم.

سیستم عامل موردنیاز

برای اینکه بازی روان اجرا شود، به دستگاه تقریباً قوی احتیاج دارید. سیستم عامل موردنیاز برای گوشی های اندروید باید  Android 5.1  به بالا باشد. این بازی برای گوشی های iPhone 6 به بعد قابل اجرا است. همچنین تلفن همراه هوشمند شما باید حداقل 3 گیگ رم داشته باشد. دقت داشته باشید که غیر از فایل نصبی، بازی دارای دیتا نیز می­باشد. بنابراین باید برای دانلود بازی کالاف دیوتی موبایل باید حداقل 5/2 گیگ فضای خالی داشته باشید. علاوه بر این مورد، بازی پس از نصب با مرور زمان داده ذخیره می­کند. گاهی حجم این داده ها به بیش از 10 گیگ می­رسد. در نتیجه حتماً از ظرفیت دستگاه خود، اطمینان حاصل کنید.

غیر فعال کردن برنامه های پس زمینه

قبل از بازی بهتر است تمام منو های سایر برنامه ها را بسته و اپ های پس زمینه غیرفعال کنید. با این پردازنده گوشی عملکرد بهتری داشته و بازی روان تر اجرا می­شود. سعی کنید اعلان های برنامه هایی که به آنها احتیاج ندارید را پاک کنید. در گوشی های امروزی، حالت Game Mode وجود دارد. این حالت مخصوص بازی است و مواردی را که بیان کردیم، به صورت خودکار توسط آن انجام می­شود. قبل از وارد شدن به بازی، گوشی خود را در حالت Game Mode قرار دهید.

اتصال اینترنت

همانطور که می­دانید بازی کالاف دیوتی موبایل، بازی انلاینی است. به همین دلیل امکان بازی آفلاین وجود ندارد و باید به اینترنت متصل شوید. پس از دانلود دیتای بازی، دیگر اینترنت زیادی مصرف نمی­شود. در نتیجه نباید نگران موضوع مصرف اینترنت باشید. قبل از ورود به بازی از اتصال اینترنت خود و سرعت آن مطمئن شوید. اگر سرعت اینترنت شما پایین باشد، بازی در حین اجرا لگ می­زند و یا حرکات تکرار می­شود. برای رفع این موضوع اینترنت گوشی یا وای فای خود را روشن خاموش کنید. در صورتی که مشکل رفع نشد، گوشی خود را خاموش و روشن کنید.

ورود به حساب کاربری کالاف دیوتی موبایل برای خرید سی پی

ورود به حساب کاربری کالاف دیوتی موبایل برای خرید سی پی

برای ورود به اکانت کالاف دیوتی خود لازم است از دو راه اقدام کنید. حساب کاربری فیسبوک و اکانت اکتیویژن روش هایی هستند که با استفاده از آنها می­توانید وارد شوید. در صورتی که هیچکدام از این اکانت ها را نداشتید، از گزینه ورود مهمان استفاده کنید. با حساب کاربری فیسبوک و یا اکتیویژن قادر خواهید بود، اطلاعات حسابتان را به دستگاه جدید انتقال دهید. بنابراین با خرید گوشی تلفن همراه جدید، نگران از دست رفتن اکانت خود نباشید.

حالت کنترل بازی

در بخش ویژگی ها گفتیم که بازی در دو حالت قابل کنترل است. یکی حالت ساده ویکی حالت پیشرفته. برای انتخاب آنها کافی است از قسمت Lobby، علامت چرخ دنده یا همان تنظیمات را انتخاب کنید. در بخش Controls می­تواند حالت ساده یا پیشرفته بازی را انتخاب نمایید. در حالت ساده فقط روی حریف نشانه گیری کنید؛ آنگاه اسلحه به صورت خودکار شلیک می­کند. حالت دیگر، کنترل پیشرفته است. توصیه می­شود این حالت را انتخاب کنید. درست است که کنترل پیشرفته سخت تر به نظر می­رسد اما اگر می­خواهید یک گیمر حرفه ای بشوید، ارزشش را دارد. در حالت پیشرفته گزینه هایی جهت کنترل بازی در صفحه ظاهر می­شود. با شخصی سازی آن بهتر می­توانید در شکست حریفان خود عمل کنید. به این صورت که جای دکمه ها را تغییر دهید. این قابلیت برای گیمر های چپ دست بسیار مفید خواهد بود.

تنظیمات مربوط به گرافیک بازی خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

گرافیک کالاف دیوتی موبایل

شما می­توانید کیفیت، فریم و سایر موارد مربوط به گرافیک بازی را تغییر دهید. برای اینکار کافی است به تنظیمات بازی رفته و گزینه Audio and Graphics را انتخاب نمایید. در این بخش این امکان وجود دارد که تغییرات مختلفی در بازی اعمال کنید. این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است با بالابردن بیش از حد کیفیت، گوشی شما توان پردازش بازی نداشته باشد. در نتیجه سعی کنید متناسب با سیستم دستگاه خود، تنظیمات را تغییر دهید. برخی از دستگاه ها قدرت پردازش بالایی دارند. در این صورت می­توان با تنظیمات بخش گرافیک، بازی را با کیفیت بالاتر اجرا کرد و از بازی بیشتر از قبل لذت برد.

تنظیمات مربوط به نور بازی

اگر از نور صفحه نمایش خود در حین بازی راضی نبودید، می­توانید تنظیم خودکار روشنایی یا همان Auto-Brightness را غیرفعال کنید. با اینکار می­توانید میزان روشنایی بازی را به دلخواه تغییر دهید. بعد از اینکه میزان نور را بالا بردید، مطمئن شوید گزینه های Blue Light Filter یا Night Mode فعال نباشد؛ دلیل آن این است که این گزینه ها ممکن است در جلوه های بصری بازی مشکل ایجاد کنند.

کنترل تنظیمات اعمال شده

درکالاف دیوتی این امکان فراهم شده که بتوانید تنظیمات اعمال شده را بررسی کنید. این تست به این دلیل است که بدانید مواردی را که تنظیم کرده اید، برای شما مناسب هست یا باید تغییر یابند. بدین منظور باید به قسمت بازی های چند نفره بروید و گزینه Selection را انتخاب کنید. سپس بخش  Practice vs Al را انتخاب نمایید. در این بخش می­توانید وضعیت اسلحه ها، کنترل بازی و …. را مشاهده کنید. با بررسی آیتم های مختلف، می­توانید بهترین تنظیمات را اعمال کنید که بازی مطلوب تر اجرا شود.

استفاده از لوازم جانبی

استفاده از لوازم جانبی گوناگون باعث می­شود از بازی Call od Duty Mobile بیشتر لذت ببرید و هیجان بالایی را تجربه کنید. هدفون یکی از این لوازم جانبی است. موسیقی متن بازی بسیار تاثیر گذار است. شما با هدفون علاوه بر بهتر شنیدن موسیقی بازی، صداهای شلیک و انفجار را نیز طبیعی تر می­شنوید. همه این موارد  هیجان بازی را افزایش می­دهد. همچنین با هدفون می­توانید کوچکترین صداها مانند صدای پا را نیز بشنوید. درنتیجه غافلگیر نشده و حمله دشمنانتان را خنثی خواهید کرد. یکی دیگر از لوازم جانبی که می­توانید برای این بازی استفاده کنید، دسته های کنسول است. بدین منظور دسته های پلی استیشن و یا ایکس باکس را با اتصال بلوتوثی به گوشی متصل کنید. سپس در تنظیمات بازی، بخش کنترلر را انتخاب کنید. در این قسمت می­توانید ببینید که دسته متصل شده است یا خیر.

استراتژی های پیروزی در نبردهای کالاف دیوتی

استراتژی های Call Of Duty Mobile

شما با استفاده از استراتژی های مناسب می­توانید در نبردها پیروز شوید.

سبک چندنفره: سعی کنید محیط همه نقشه ها را بررسی کرده و نقاط مخفی و قسمت هایی که امکان تیراندازی در آنها بهتر است را شناسایی کنید. مسیر هایی را که احتمال حمله در آنها بیشتر است را به خاطر سپرده و حین عبور از آنها، بیشتر احتیاط کنید. اسلحه های قدرتمندی در بازی وجود دارد که در ابتدا قفل هستند. با افزایش سطح شما در بازی، این اسلحه ها در دسترس شما قرار می­گیرد. بعضی از اسلحه­ها با امتیاز به دست می­آیند. شما با کشتن دشمنانتان در بازی امتیاز به دست می­­آورید و سپس با این امتیاز ها می­توانید این تجهیزات را تهیه کنید. برای پیروزی در نبرد اسلحه­ی متناسب با نقشه و نوع بازی را انتخاب کنید. در بخش تیمی بهتر است با بقیه اعضای تیم هماهنگی بیشتری داشته باشید. در حالت چندنفره و تیمی، می­توان با هماهنگی بین اعضا تیم حریف را به راحتی شکست داد. در حین نبرد، مدام حرکت کنید. با حرکت سریع در اطراف می­­توانید دشمن را زیرنظر بگیرید. در صورتی که مهمات شما در حال تمام شدن است، بهتر است در یک گوشه پناه بگیرید. سپس با توجه به مهماتی که دارید، از پناهگاه خود خارج شده و به دشمن حمله کنید. حمله زمانبندی شده در این اوقات بسیار مفید خواهد بود. استفاده از نارنجک را از یاد نبرید. پرتاب نارنجک به خصوص در ابتدای بازی، دشمن را سردرگم می­کند.

سبک بتل رویال: همانطور که در بخش های قبل اشاره کردیم، در سبک بتل رویال بر روی یک جزیره فرود می­آید. در این حالت سعی کنید در قسمت هایی که تعداد بازیکن کمتری وجود دارد، فرود بیاید تا بتوانید در دقایق ابتدایی بازی زنده بمانید. سپس در قسمت های مختلف نقشه از جمله ساختمان ها، تجهیزات متنوعی را جمع آوری کنید. آشنایی قبلی با نقشه همانند حالت چند نفره بسیار مفید خواهد بود. در سبک بتل رویال باید سریع حرکت کنید، در غیر اینصورت دیگر بازیکنان اسلحه های قوی تر را به دست می­آورند. استفاده از وسایل نقلیه نیز در بسیاری از موارد مفید است. در هنگام شدید شدن درگیری، استفاده وسایل نقلیه به شما کمک می­کند که از منطقه خطر به سرعت دور شوید.

ترفند های پیشرفت در بازی کالاف دیوتی

ترفند های کالاف دیوتی

با کارگیری ترفند هایی، لول و ارزش اکانت شما بیشتر خواهد شد. ما در این قسمت به این ترفندها  اشاره خواهیم کرد.

ماموریت ها و تورنمنت های فصلی

در بازی Call of Duty Mobile ماموریت های مختلفی وجود دارد. شما می­توانید این موارد را در بخش بازی چند نفره مشاهده کنید. با انجام ماموریت ها، سریعتر به تجهیزات و سلاح دست پیدا می­کنید. با طی کردن این مراحل، نقاط پنهان نقشه های مختلف را می­یابید و با محیط آن ها بیشتر آشنا می­شوید. علاوه بر رویداد ها و ماموریت های ثابت، تورنومنت های فصلی با مدت زمان مشخصی نیز برگزار می­شود. شما با انجام این تورنمنت ها و پیروزی در آنها، جوایز مختلفی دریافت می­کنید. با دریافت هر چه بیشتر این پاداش ها، به تجهیزات بیشتری دست پیدا کرده و لول خود را بالا ببرید.

جوایز روزانه

سعی کنید هر روز وارد بازی شوید. کالاف دیوتی موبایل جوایز روزانه ای به بازیکنان ارائه می­کند که دریافت آنها بر سرعت پیشرفت اکانت شما می­افزاید.

پرک (Perk)

بخش پرک ها در کالاف دیوتی اهمیت زیادی دارند. با استفاده از آنها می­توانید سرعت تعویض خشاب در اسلحه ها را افزایش دهید. همچنین با استفاده از پرک ها می­توان شلیک بی صدا را فعال کرد و موقعیت بازیکن را در رادارها مخفی نمود. با افزایش سطح، پرک های مختلفی در دسترس قرار می­گیرند.

استفاده از اعتبارات درون برنامه ای

سی پی اعتبار درون برنامه ای بازی کالاف دیوتی است. شما با استفاده از سی پی می­توانید از امکانات متنوع این بازی به صورت کامل استفاده کنید. روش های مختلفی برای به دست آوردن سی پی وجود دارد. از دریافت رایگان سی پی گرفته تا خرید سی پی از وب سایت های فعال این حوزه. در ادامه به موضوع سی پی (CP)کالاف دیوتی می­پردازیم.

سی پی (CP) چیست؟

سی پی

سی پی اعتبار درون برنامه ای بازی کالاف دیوتی است. استفاده از سی پی بازی را برای گیمر بسیار جذاب تر می­کند. شما با استفاده از سی پی می­توانید تجهیزات جدیدی تهیه کرده و یا حتی تجهیزات قبلی خود را ارتقا دهید. با خرید سی پی می­توان به اسلحه های مختلفی دسترسی داشت. گردونه شانس کالاف نیازمند سی پی است. با خریدCP این امکان به گیمر داده می­شود که در گردونه شانس کالاف شرکت کرده و جوایز بسیار بارزشی را دریافت کند. اگر می­خواهید نام یا آواتار خود را در بازی تغییر دهید باید مقدار مشخصی سی پی داشته باشید. روش های مختلفی برای دریافت سی پی وجود دارد:

دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی

سی پی رایگان

یکی از روش های دریافت سی پی رایگان این است که ماموریت های خود را کامل کنید. با شرکت در رویداد ها و چالش های فصلی می­تواند مقداری سی پی دریافت نمایید. همچنین با دنبال کردن صفحات کالاف دیوتی در شبکه ها اجتماعی می­توان CP رایگان دریافت کرد. بعضی از یوتیوبر ها نیز ممکن است به مخاطبان خود سی پی رایگان هدیه دهند؛ البته این روش نیازمند کمی شانس است!

تمام روش هایی که در بخش سی پی رایگان برایتان بیان نمودیم، نیازمند صبر زیاد و صرف زمان طولانی است. راه مناسب دیگری نیز وجود دارد و آن خرید سی پی کالاف دیوتی از وب سایت های معتبر است. با استفاده از این روش می­توانید به سرعت مقدار سی پی مورد نیاز خود را دریافت نمایید. اکسین گیم یکی از وب سایت های معتبر حوزه خدمات کامپیوتری و گیم است که در زمینه ارائه سی پی نیز فعالیت می­کند. این مجموعه دارای مجوز قانونی می­باشد و نشان اعتماد الکترونیک را هم دریافت نموده است. برای خرید سی پی کافی است به وب سایت اکسین گیم مراجعه کنید و سپس حساب کاربری خود را ایجاد کنید. در منوی مربوطه مقدار سی پی کالاف دیوتی خود را مشخص کرده و سفارش خود را ثبت کنید. با ثبت سفارش، سی پی شما در کمترین زمان به اکانتتان منتقل خواهد شد.

حداقل سیستم لازم برای اجرای بازی Call of Duty Mobile چیست؟

سیستم عامل لازم برای گوشی های اندروید 5.1 به بالا باید باشد. این بازی برای گوشی های آیفون 6 به بالا راحت اجرا می­شود. دستگاه شما برای اجرای بازی باید حداقل 3 گیگ رم داشته باشد.

آیا کالاف دیوتی موبایل رایگان است؟

این بازی رایگان است اما شما می­توانید با خرید سی پی از دیگر امکانات این بازی نیز بهره ببرید.

از کجا سی پی کالاف دیوتی بخرم؟

پیشنهاد می­کنیم حتما از وب سایت های معتبر این حوزه استفاده کنید. اکسین گیم با چندین سال سابقه حرفه ای از جمله وب سایت های معتبر در این زمینه است که گزینه ی خوبی برای خرید سی پی به حساب می­آید.

پس از سفارش سی پی چقدر طول می­کشد اکانت من شارژ شود؟

در صورت تایید صحت اطلاعات، مقدار سی پی سفارش داده شده، حدود چند دقیقه تا نهایتاً سه ساعت به اکانت شما منتقل می­شود.