خرید جم فری فایر

بازى فرى فاير يك بازى بسيار جذاب و فوق‌العاده است كه درباره بقا در يك جزيره دورافتاده است. بدون شك يكى از پرطرفدارترين بازى‌ها در سبك اكشن بوده و طراحان اين بازى را براى دستگاه‌های اندرويد طراحى كرده‌اند. اين بازى از زمان انتشار، طرفداران زيادى را به خود جلب كرده است.

بازى بقا در جزيره دور افتاده، به صورت سوم شخص طراحى شده است. در اين بازى ٥٠ بازيكن در يك جزيره دور افتاده قرار دارند و از ميان كسانى كه بتواند با استفاده از تكنيك‌های حرفه‌ای و ايده‌های جالب براى زنده ماندن تلاش كند، پيروز است. محيط بازى فرى فاير (Free Fire) به صورت HD و با گرافيك بسيار بالا و خيره‌کننده ساخته شده كه نگاه هر گيمرى را به خود جلب مى‌کند.

فری فایر (Free Fire)

ویژگی‌های بازى فرى فاير

اين بازى ويژگى‌ها و مشخصات خاص خود را دارد كه عبارت‌اند از:

 • امكان حركت آزادانه در نقشه بازى
 • مبارزه در مقابل 50 بازيكن آنلاين در سراسر جهان
 • كنترل‌های لمسى و روان
 • طراحى و ساخت عالى و با جزئيات بالا
 • وجود انواع سلاح و آيتم مختلف داخل بازى

بازى جم فرى فاير، شباهت بسيار زيادى به بازى پابجى دارد؛ اينگونه كه شما با خريد يوسى پابجى، به پيشرفت خود در اين بازى كمک می‌کنید. پس اگر بازى پابجى را قبلا تجربه كرده باشيد، با اين بازى و محيط كمى پيچيده‌اش نبايد مشكلى داشته باشيد. اين بازى نيازمند توجه، واكنش سريع و تفكر لحظه‌ای است.

شما بايد در اين بازى به نكات زير توجه كافى را داشته باشيد؛

 • تجهيزات و سلاح قديمى خود را دور بريزيد
 • سريعاً پناه گفته و ميان سنگرها جابه‌جا شويد
 • هر سلاح و مهماتى كه پيدا كرديد را در كوله پشتى خود حفظ كنيد
 • در مناطق كاملا خلوت فرود بياييد
 • حواس خود را به نقشه كوچك تصوير بدهيد
 • قبل از مبارزه تمامى لوازم حياتى مورد نظر را بگيريد
 • حواستان به جعبه‌های پشتيبانى كه از آسمان فرو مى‌آیند، باشد
 • در صورت امكان از هدفون يا هندزفرى استفاده كنيد
 • با عجله وارد نبرد نشويد
 • شخصيت درست را انتخاب كنيد

وقتى شما تجهيزات جديدى براى اسلحه خود پيدا كنيد، فلش رو به بالا قرار گرفته و در كنار آن نشان دهنده بالاتر بودن سطحش نسبت به تجهيزات فعلى شما است. بازى به صورت خودكار تجهيرات جديد را بر روى سلاحتان قرار خواهد داد. حواس خود را جمع كنيد و بعد از گرفتن تجهيزات جديد، تجهيزات قبلى خود را دور بريزيد.

جم فرى فاير Free Fire GEM

جم فرى فاير Free Fire GEM

به طور خلاصه، جم بازى يك واحد پولى به حساب مى‌آید؛ مثل تومان يا دلار يا هر واحد پول‌های ديگر؛ با اين فرق كه جم بازى يك واحدرپولى است كه در دنياى بازى است و فقط آنجا مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعضى از بازى‌ها در طول بازى و بعد از انجام شدن يك سرى مراحل به شما جم مى‌دهند ولى تعداد آن بسيار محدود و كم است و شايد عملاً حتى در بازى نيز قابل استفاده نيست.

بازى فرى فاير يك بازى اكشن و بسيار پرطرفدار است. در اين بازى شما و ٤٩ بازيكن ديگر در زمين بازى وجود دارند. همانطور كه گفته شد، لازم است تا شما با استفاده از سلاح تلاش بر زنده ماندن كنيد. براى خريد اسلحه شما بايد جم مصرف كنيد تا سطح خود و سلاح‌هایتان را ارتقاء دهيد.

جم در اين بازى يا به صورت رايگان و توسط خود بازى به بازيكن داده مى‌شود كه تعدادش بسيار كم است؛ يا اينكه بايد آن را از سايت‌های مختلف خريدارى كنيد. امكان خريد مستقيم اين جم‌ها وجود ندارد، از اين رو لازم است تا شما اين جم‌ها را از سايت‌های فروش جم خريدارى كنيد.

مانند ساير بازى‌ها براى خريد جم فرى فاير شما از طريق سايت واسطه مى‌توانید از طريق سايت‌های فروشگاهى داخلى و به تومان خريد خود را انجام دهيد. قيمت‌های جم‌ها می‌تواند متفاوت باشد و به نسبت تعداد جم در هر پكيج تغيير مى‌کند. هرچه تعداد جم‌های پكيج انتخابى شما بيشتر باشد، مبلغى كه بايد هزينه كنيد نيز بيشتر مى‌شود.

كاربرد جم فرى فاير

كاربرد جم فرى فاير

با استفاده از جم فرى فاير، می‌توانید پروفايل كاركتر خودتان را ارتقاء دهيد. سلاح‌هاى جديد بخريد، لباس‌های متنوع براى كاركتر خود خريدارى كنيد و به همين ترتيب شانس بيروزى خودتان را بالا ببريد و در نبرد سختى كه با بازيكنان داريد، احتمال بردتان افزايش مى‌یابد.

نحوه خرید جم فری فایر ارزان

نحوه خرید جم فری فایر ارزان

شما با خريد جم بيشتر تخفيف بيشترى بر روى هزينه كل جم‌ها دريافت مى‌کنید. شايان ذكر است كه اين جم‌ها ارزان نيستند كه به راحتى بتوانيد آن‌ها سفارش دهيد. از طرفى هم شما بدون خريد جم قادر به رسيدن به مراحل سطح بالاتر نمى‌باشید. بنابراين تنها با استفاده از جم درون خود بازى موفق به بازى كردن در سطوح بالاتر نخواهيد بود.

همانطور كه گفته شد بهتر است تا شما جم‌ها را صورت پكيجى خريدارى كنيد؛ شما مى‌توانید اين پكيج‌هاى جم بازى فرى فاير را از سايت اكسين گيم خريدارى كنيد. اين سايت به شما امكانات زيادى مى‌دهد، از جمله :

 • تحويل سريع: شما با خريد جم از سايت اكسين گيم در سريع‌ترین زمان ممكن جم‌ها را تحویل می‌گیرید.
 • پرداخت امن: خيال شما از بابت پرداخت راحت باشد، چراكه اين سايت بسترى را براى شما فراهم مى‌كند كه با خيان آسوده پرداخت را انجام دهيد.
 • قيمت منصفانه: بيشتر سايت‌‌ها بر روى پكيج‌هاى كلى جم تخفيف مى‌دهند؛ اما شما مى‌توانيد جم‌ها را خارج از پكيج هم با قيمت بسيار عالى تهيه كنيد.
 • پشتيبانى سريع: يكى ديگر از إمكانات سايت اكسين گيم آن است كه شما در هر زمان مى‌توانید از پشتيبانى سريع اين سايت بهره بگيريد.

بازى فرى فاير يكى از محبوب‌ترین بازى هاست و شما مى‌توانید به صورت رايگاه اين بازى را از طرق مختلف در سايت‌های مختلف دانلود كنيد و لذت ببريد. همچنين نقشه اين بازى بسيارساده بوده اما لازم است تا شما به خوبى بازى و نقشه را بلد باشيد تا درنهايت پيروز شويد.

خرید جم فری فایر از اکسین گیم

جم‌های بازى به شما كمك مى‌کنند تا از ديگر رقباى خود پيشى بگيريد و همين جم فری فایر شما را در پيروزى زودتر يارى مى‌کنند. شايان ذكر است كه اگر شما تمايل داريد جم بازى فرى فاير را خريدارى كنيد، حتماً بايد از يك سايت يا پلتفرم معتبر اين كار را انجام دهيد. از همين رو سايت اكسين گيم بهترين انتخاب براى شما است.