خرید جم موبایل لجند

بازى موبايل لجند (Mobile Legends) يكى از پرطرفدارترين بازى‌های اندرويدى است كه در سبک Moba طراحى شده است؛ با عرضه ليگ آو لجند بر روى موبايل كه هم اكنون از طرق مختلف در دسترس است، ممكن است در سبك Moba كمى عجيب و غريب باشد. اگر از علاقمندان به اين سبك بازى‌ها باشيد، احتمالاً مى‌دانید كه اين نوع بازى‌ها جزئيات فراوانى دارند و براى اينكه بتوانيد مانند يك گيمر حرفه‌ای عمل كنيد، بايد به نكات مختلفى توجه داشته باشيد. یکی از ویژگی‌های جذاب موبایل لجند، جم آن است. جم در این بازی باعث برتری بازیکنان نسبت به یکدیگر می‌شود، و هر چه تعداد جم‌های یک کاربر بیشتر باشد، از امکانات بیشتری برخوردار خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم در ادامه همراهذما باشید تا شما را با نخوه خرید جم موبایل لجند و محیط و سبک این بازی بیشتر آشنا کنیم.

🧾 جم موبایل لجندز چیست؟ Mobile Legends GEM یا الماس موبایل لجند یک ارز درون برنامه است.
🔢 قیمت جم موبایل لجند چطور است؟ قیمت جم موبایل لجند متنوع است و از 1 تا 200 دلار موجود است.
💳 زمان واریز جم به حساب چقدر است؟ تحویل آنی و استفاده دائمی است.
🔮 چگونه به اکسین گیم اعتماد کنیم؟ سایت ثبت شده در ساماندهی و دارای نماد های اعتماد است.

بازى موبايل لجند

بهترين جمله براى تعريف درست MOBA، ميدان بازى مبارزه‌ی چند نفره‌ی آنلاين، (Multiplayer Online Battle Arena) است. اين تعريف جمله‌ای است كه در تريلر معرفى ليگ افسانه‌ها بیان می‌شود؛ (( در اين بازى هدف ساده است، ولى راه رسيدن به آن، نه )). اگر موبا بازى كرده باشيد، مى‌دانيد كه اين جمله تا چه حدى دقيق مى‌باشد.

بازی‌های سبك موبا معمولاً حالت‌های متفاوتى دارند و راه‌هايى براى ايجاد تغيير و تحول در فرمول‌های كلى‌شان جود دارد كه بازيكنان بنا بر توافق خود مى‌توانند در بازى اعمال كنند. فرمول موباى استاندارد كه از دوران ماد دوتا “ defense of the Ancient “ براى واركرفت ٣ بنا نهاده شد، همچنان محبوب‌ترین و پرطرفدار‌ترین حالت آن است.

نقشه اين بازى به صورت اريب، به دو نيمه مساوى تقسين شده است. نيمه پايين به تيم ١ و نيمه بالا به تيم ٢ متعلق است. هر تيم نيز پنج بازيكن دارد كه به هنگام شروع بازى بر مقر خودشان حاضر مى‌شوند. ( team base 1 & 2 ). در مقر هر تيم مغازه براى خريد آيتم‌های مختلف وجود دارد؛ هر زمانى كه طلاو كافى براى خريدن آيتم‌های بهتر را جمع آورى كرديد، بهتر است كه به مقر برگرديد.

نقشه موبا به دو قسمت مهم تقسيم شده است كه عبارت‌اند از:

 • خط (Lane)
 • جنگل(Jungle)

هر نقشه نيز به خط دارد:

 1. خط بالا (Top Lane)
 2. خط وسط (Middle Lane)
 3. خط پايين (Bottom Lane)

معرفى هيروهاى بازى موبايل لجند

قهرمان های موبایل لجند - خرید جم موبایل لجند از اکسین گیم

 • هيرو Granger
 • هيرو Kimmy
 • هيروG rock
 • هيرو Khufra
 • هيرو Harirh
 • هيرو Yi Sun Shin
 • هيرو Valir
 • هيرو Gusion
 • هيرو Kaja
 • هيرو Cyclops
 • هيرو Alice
 • هيرو Kagura
 • هيرو Aamon

آشنايى با گیم پلی موبایل لجند

گیم پلی موبایل لجند

به طور كلى، بازى‌های سبك Moba، به شما انتخاب‌های زيادى در طول روز مى‌دهند و شما بايد بتوانيد اين انتخاب‌ها را مديريت كنيد و در نهايت به سمت هدف نهايى كه نابودى تيم حريف مى‌باشد، حركت كنيد. دكمه‌های حركتى موبايل لجند در دو قسمت، چپ و راست صفحه تقسيم شده‌اند؛ لازم است تا شما براى ضربه زدن و استفاده از قدرت‌ها و همچنين جادوهاى مختلف، از دكمه‌های مختلف صفحه بهره بگيريد.

گیم پلی موبایل لجند 2

در طول اين بازى، هر كدام از دو تيم حاضر، بايد سعى كنند به قلعه‌های تيم حريف حمله كنند؛ هرتيمى كه قلعه اصلى (قلعه مادر) تيم حريف را زودتر از تيم ديگو، از بين ببرد، برنده بازى خواهد بود.

كلاس‌های مختلف بازى موبايل لجند

اگر شما هم علاقمند به بازى‌هاى شبك MOBA هستيد، بايد بدانيد كه هركدام از شخصيت‌های بازى، نقش‌های متفاوتى را بر عهده دارند. يافتن اينكه چه نقشى مناسب با مدل بازى كردن شماست، كمى زمان مى‌برد. همچنین انتخاب قهرمان مناسب به شما كمك مى‌کند كه بازى بهترى را تجربه كنيد و تيم خود وا در راستاى رسيدن به موفقيت يارى كنيد.

اين بازى، قهرمان‌هاى زيادى وجود دارد كه هركدام از اين قهرمانان در كلاس‌هاى شش‌گانه بازى تقسيم شده‌اند؛ اين كلاس‌ها هركدام ويژگى‌های منحصر به فردى دارند و تعامل با آن‌ها می‌تواند به پيروزى تيم منجر شود.

کلاس جم Mobile Legends

كلاس‌هاى مختلف موبايل لجند:

 • Tank
 • Fighter
 • Mage
 • Assassin
 • Marksman
 • Support

كلاس Tank

سپر دفاعى تيم، شخصيت‌هایی هستند كه در كلاس تانك حضور دارند و در نبردها مى‌توانند از آسيب زدن به ساير بازيكنان جلوگيرى كنند. تانك‌ها قدرت دفاعى بالايى دارند و نوار سلامتى آن‌ها نسبت به ساير كلاس‌ها بيشتر است. اگر قصد داريد نقش مهم و حياتى را در بازى ايفا كنيد، بهتر است كه كلاس تانك را انتخاب كنيد.

كلاس Assassins

قهرمانان آدم‌کش، سرعت بالايى دارند و قاتلين بى‌رحم بازى به شمار مى‌روند، بازيكنان اين كلاس بايد تلاش خود را بكنند تا دشمنان را غافلگير كنند و از پشت سر به آنان حمله‌ور شوند. اگر شما زياد اهل نبرد تن به تن، در بازى، نيستيد و حس مخفى‌کاريتان گل كرده است، بهترين گزينه براى شما كلاس Assassins مى‌باشد.

کلاس Fighters

مبارزان، دقيقاً قلب تپنده تيم هستند. اگر اين افراد در بازى حضور نداشته باشند، كار براى تيم بسيار دشوار خواهد بود. قهرمانان مبارز مى‌توانند ضربه‌های سنگينى به دشمنان وارد كنند. اگر به يك اكشن مهيج همراه با آدرنالين بالا نياز داريد، كلاس مبارز چراغى است به سمت پيروزى!

كلاس Mages

جادوگران بى‌رحم ليگ آو لجند؛ جمله‌ای كه گفته شد، بهترين تعريف براى كلاس Mages است. قهرمانان اين كلاس قدرت‌هاى جادويى و ماناهاى خوبى دارند كه در قسمت‌های حساس بازى مى‌توانند در اختيار تيم باشند و نتيجه بازى را در يك چشم بر هم زدن، تغيير دهند.

كلاس Marksman

اين كلاس را تيراندازهاى واقعى و خبره بازى تشكيل مى‌دهند؛ اين قهرمانان آسيب زيادى را به دشمن وارد مى‌کنند اما حركات آنان به شدت كند است و براى جابه‌جایی‌های سريع به درد شما نمى‌خورند؛ اگر شما تمايل بالايى به كشتن دشمن در بازى داريد، احتمالا اين كلاس مناسب‌ترین گزينه براى شماست.

كلاس Supports

بازيكنان اين كلاس، ستون اصلى تيم هستند و نقش مهمى را به همراه بازيكنان تانك، به عهده دارند. اگر ترجيح مى‌دهید در خطوط عقب‌تر به تيم خود كمك كنيد و همچنين جان هم‌تيمى‌ خود را نيز نجات دهيد، اين كلاس انتخاب هوشمندانه‌ای براى شما خواهد بود.

قهرمان قهرمانان!

بعد از اينكه كلاس خود را انتخاب كرديد و وارد بازى شديد، بايد اين نكته را در نظر بگيريد كه هركدام از قهرمانان ويژگى‌های خاص خودشان را دارند و مى‌توانید در شرايط و مكان‌های مختلف از آنان كمك بگيريد. نكته جالب توجه اين است كه مهارت های هركدام از اين قهرمانان با يكديگر ارتباط دارد و شما به اين وسيله مى‌توانید با ديگر بازيكنان تعامل داشته باشيد.

هركدام از قهرمانان بازى چهار مهارت دارند كه مى‌توانید از آن‌ها استفاده كنيد، سه مهارت، از همان لحظات اول بازى در اختيار شما قرار مى‌گیرد و در اين شرايط، فقط نياز داريد تا امتيازهاى خود را به دست بياوريد؛ مهارت چهارم، در شرايط خاصى به شما داده مى‌شود. مثلا بعد از رسيدن به يك امتياز خاص يا بعد از كشتن تعداد مشخصى از دشمنان، می‌توانيد از مهارت آخر خود استفاده كنيد.

تمامى قهرمانانى كه در اين بازى حضور دارند، خيالى هستند؛ اگر شما علاقمند به سبك استراتژى باشيد با بازى محبوب كلش آف كلنز آشنايى داريد، قهرمانان هر دو بازى شباهت‌هاى زيادى به يكديگر دارند. مهارت‌های قهرمانان شما به تدريج در بازى فعال مى‌شود؛ اين مهارت‌ها توسط دکمه‌های زرد رنگ در پايين صفحه مشخص هستند؛ بعضى از مهارت‌ها به انرژى بيشترى، براى فعال‌سازى نياز دارند و بايد مدت زمان بيشترى را براى استفاده مجدد از آن‌ها صبر كنيد.

جادوهاى قهرمانان

Battle Spells

Battle Spells يا همان جادوى قهرمانان، قدرت‌هاى منحصر به فردى هستند كه گاهى شرايط نبرد را نابرابر مى‌کنند. اين جادوها هركدام ويژگى خاصى دارند و به انتخاب‌های شما بستگى دارند. تنوع آن‌ها بسيار بالا بوده و هركدام از آنان با تعدادى از قهرمانان بازى بهتر كار مى‌کنند. ١٢ جادوى مختلف در بازى موبايل لجند وجود دارد كه به مروز زمان و با بالا رفتن سطح شما در بازى، در اختيارتان قرار مى‌گیرد و مى‌توانید از آن‌ها، در مسابقات، استفاده كنيد.

انتخاب Gear مناسب بازى

بهترين بازى‌های سبك MOBA

بازى موبايل لجند، برخلاف اينكه يك بازى موبايل است، توانسته است كه به يكى از بهترين بازى‌های سبك MOBA تبديل شود و هرآنچه كه بازيكنان نياز دارند را در خود جاى داده است. هركدام از قهرمانان بازى مى‌توانند آيتم‌هایی را خريدارى كنند و قدرتمندتر شوند. هر قهرمان به شش آيتم مجهز مى‌شود و شما مى‌توانید از ميان gear 96 اى كه در بازى وجود دارند، بهترين‌ها را براى قهرمانتان، خريدارى كنيد.

راهنماى آنلاين بازى

راهنمای خرید جم موبایل لجند

براى اينكه بتوانيد با دوستانتان بازى كنيد، بايد آن‌ها را به ليست اضافه كنيد. بر روى منوى بازى يك گزينه به اضافه وجود دارد كه با لمس آن يك صفحه براى شما نمايش داده مى‌شود؛ در صفحه نمايش دادع شده، شما مى‌توانید نام دوستان خود را جستوجو كنيد و سپس آنان را به ليست اضافه كنيد.

براى اينكه بتوانيد به دوستانتان بازى كنيد، چند حالت مختلف وجود دارد؛ يكى از حالات، حالت كاستوم است. شما در حالت كاستوم، مى‌توانید تنظيمات مختلفى براى مسابقه ايجاد كنيد و سپس وارد بازى شويد؛ اگر هم قصد داريد به نبردهاى آنلاين برويد، بهترين گزينه، مود كلاسيك بازى، مى‌باشد.

بهترين تركيب‌ها

براى اينكه بتوانيد بهترين‌ها را انتخاب كنيد، راه ساده‌ای پيش رويتان است. شما مى‌توانید به قسمت Pro Builds برويد و از تجربه حرفه‌ای‌ترین بازيكنان موبايل لجند استفاده كنيد. در اين قسمت ويژگى‌های مختلف بازيكنان حرفه‌ای و قهرمانان آن‌ها پيش رويتان قرار مى‌گیرد و به راحتى مى‌توانید از آنان الگوبردارى كنيد.

نقشه‌خوانی

خواندن درست نقشه به شما كمك مى‌کند تا مهارت‌هاى مختلف MOBA را فرا بگيريد. همچنين اگر به خوبى نقشه را بشناسيد، نسبت به حريف خود، يك قدم جلوتر خواهيد بود و مى‌توانيد، به اشكال مختلفى با هم‌تیمى خود ارتباط برقرار كنيد.

شما از سه قسمت base, lanes, jungle مى‌توانید به سمت حريف حمله كنيد؛ هركدام از اين بخش‌ها، از مسيرها و موانع مختلفى مى‌گذرد كه بايد با تخريب كردن آن‌ها به سمت جلو حركت كنيد.

حالات مختلف موبایل لجند

مود موبایل لجند

موبايل لجند، يك عنوان كامل است و از چندين مود پشتيانى مى‌کند. هريك از مودهاى بازى در يك سطح براى شما باز مى‌شوند و شما بعد از رسيدن به سطح مورد نظر خود، مى‌توانید وارد بازى شويد. مودهاى اصلى بازى به چهار دسته تقسيم می‌شوند:

 • رنك
 • كلاسيك
 • مبارزه با هوش مصنوعى
 • Brawl

همچنين ساير چالش‌ها و مودهاى فرعى به صورت روزانه يا طى آپديت‌هاى مختلف تغيير می‌کنند.

نکات مهمى درباره موبايل لجند

نكاتى وجود دارند كه براى برترى در نبردها به آن نياز خواهيد داشت. اين نكات ساده به نظر مى‌رسند، اما از كليدى‌ترین تكنيك‌های بازى هستند كه بازيكنان حرفه‌ای هم آن‌ها را انجام مى‌دهند. اگر قصد داريد قهرمان بازى باشيد، بايد به خوبى به نكات اصلى و كليدى توجه كنيد.

استفاده از Buffs

در نقشه بازى و قسمت‌های مختلف آن، هيولاهايى وجود دارند كه توانايى‌های مختلفى را به شما می‌دهند. اين هيولاها، قهرمانان شما را به صورت موقتى تقويت مى‌کنند و شما قادر هستيد براى مدت زمان كوتاهى از اين توانايى استفاده كنيد.

كليد حل معماى خرید جم موبایل لجند

اگر از طرفداران بازى‌های انلاين باشيد، قطعاً مى‌دانید كه كار تيمى از اساسى‌ترین نكاتى است كه بايد رعايت شود. بازى‌های سبك MOBA طورى طراحى شده‌اند كه بازيكنان تعامل زيادى با يكديگر داشته باشند. اگر شما از آن دسته افرادى هستيد كه تمايل به بازى انفرادى را داريد، بهتر است بازى موبايل لجند را انتخاب نكنيد.

استفاده درست از دوربين بازى

شما مى‌توانید بر روى نقشه بازى ضربه بزنيد و از هر قسمتى كه مى‌خواهید، اطلاعاتى به دست بياوريد. به عنوان نمونه، اگر دوستانتان در قسمتى از نقشه درخواست كمك دارند، چند لحظه‌ای بازى را تماشا كنيد و سپس تصميم بگيريد كه از چه روش ى مسيرى دشمنان را عافلگير كنيد. شما با داشتن اطلاعات كافى مى‌توانید بهتر تصميم بگيريد و اگر تصميمات شما درست باشند، پيروز مسابقه خواهيد بود.

يافتن موقعيت درست

موقعيت‌یابی به مجموعه فعاليت‌های گفته می‌شود كه شما بايد فاصله خودتان با ساير قهرمانان بازى را به درستى بدانيد و به طورى حركت كنيد كه فاصله زيادى بين شما ايجاد نشود. اگر خارج از مسير ساير بازيكنان باشيد، شما كشته خواهيد شد و شانس زيادى برايتان وجود نخواهد داشت.

استفاده از منابع

اگر بدانيد كه منابع را چگونه به دست بياوريد و در استفاده از آنان صرفه‌جویی كنيد، روند پيشرفت شما در بازى سرعت بيشترى پيدا مى‌کنيد.

آپديت‌ها و پچ‌هاى بازى را مطالعه كنيد

در بازى‌ها متا اصطلاحى است كه استراتژى‌های خاصى را توصيف مى‌کند كه در نهايت منجر به پيروزى شما و تثبيت موفقيت مى‌شود. در بازى موبايل لجند، قهرمانان دائماً در حال بروز رسانى هستند، برخى از قهرمانان قوى‌تر و برخى ضعيف‌تر می‌شوند، اگر شما بتوانيد با نقش‌های متفاوت بازى كنيد و بر طول مسابقات قهرمانان مختلفى را ارتقا دهيد، قطعا مشكلى برايتان پيش نخواهد آمد.

از Battle Pointsها درست استفاده كنيد

در ابتداى بازى تعدادى قهرمان به صورت رايگان در اختيار شما قرار مى‌گیرد، به مروز زمان شما نياز داريد قهرمانان جديدى را آزاد كنيد و يا قهرمانان فعلى خودتان را بهبود ببخشيد، Battle Points امتيازاتى هستند كه شما مى‌توانید با استفاده از آن‌ها اين كارها را انجام دهيد، سعى كنيد اين منابع با ارزش را بيهوده مصرف نكنيد.

بهترين تنظيمات براى بازى موبايل لجند

تنظیمات موبایل لجند

براى اينكه بتوانيد نرخ فريم بهترى در بازى داشته باشيد بايد از سخت افزار تلفن همراه خود اطلاع داشته باشيد و تنظيمات را براساس آن تعيين كنيد، اگر از نرم افزارهاى شبيه ساز استفاده مى‌كنيد بايد از تنظيمات متفاوتى استفاده كنيد. تنظيمات در بازى موبايل لجند بسيار كامل هستند و طيف وسيعى از آن‌ها براى شما در نظر گرفته شده است، بعد از اينكه وارد تنظيمات بازى مى‌شوید، گزينه‌های متفاوتى پيش رويتان قرار مى‌گیرد:

 • تنظيمات outlines
 • تنظيمات camera height
 • تنظيمات skill vibration
 • تنظيمات HD mode
 • تنظيمات حالت HFR
 • تنظيمات shadow

تنظيمات outlines

اين تنظيمات خيلى ضرورى نيستند و مى‌توانید آن را خاموش كنيد

تنظيمات camera height

اين مورد را بر روى high تنظيم كنيد، براى اينكه بتوانيد بر روى دشمنان و نقشه بازى اشراف بيشترى داشته باشيد

تنظيمات skill vibration

چه اهميتى دارد كه بازى ويبره داشته باشد يا نه ؟ اين مورد فقط باعث مى‌شود كه شارژ باترى شما زودتر به اتمام برسد.

تنظيمات HD mode

بافت‌های بازى به خوبى طراحى شده‌اند و اگر مى‌خواهيد كه شارژ كمترى مصرف كنيد و همچنين نرخ فريم بالاتر و ثابت‌تری داشته باشيد كه اين گزينه را خاموش كنيد، اگر هم از بهترين گوشى‌های گيمينگ كه قبلا آن‌ها را معرفى كرده‌ایم، استفاده مى‌کنید نيازى به اين كار نداريد.

تنظيم حالت HFR

خاموش كردن اين حالت باعث مى‌شود نرم فريم كم‌تری داشته باشيد، اما مصرف باترى شما كاهش پيدا مى‌کند، اگر نرخ فريم بالاتر را به مصرف باترى ترجيح مى‌دهید اين گزينه را روشن كنيد.

تنظيمات shadow

سايه‌ها تفاوت چشمگيرى در بازى إيجاد نمى‌کنند، اين گزينه را خاموش كنيد و اصلا نگران نباشيد

بهترين تنظيمات گرافيكى

تنظيمات گرافيكى موبایل لجند

تنظيمات گرافيكى مختلفى در اين بازى وجود دارند، براى اينكه بتوانيد بازى را به شكل روان و بدون تأخير اجرا كنيد. تنظيمات گرافيكى بازى را بر روى يك حالت مناسب يا تلفن همراهتان قرار دهيد.

حالت گرافيكى smooth را روشن كنيد

حالت گرافيكى smooth به شما اين امكان را مى‌دهد كه تصوير روان‌تری دريافت كنيد و لگ كمترى در هنگام نبرد داشته باشيد.

تنظيمات optimize FPS

اين تنظيمات را روشن كنيد، بازى به طور پيش فرض تلاش مى‌كند كه نرخ فريم بيشترى به شما ارائه مى‌کند و سعى كرده به شكل فوق العاده‌ای بهينه باشد.

خريد جم موبايل لجند ارزان

خريد جم موبايل لجند ارزان

جم‌ها در بازى موبايل لجند، نقش اساسى و مهمى را ايفا مى‌کنند. هرچه تعداد جم‌های شما بيشتر باشد، توانايى استفاده از آپشن‌های متفاوتى داريد. سايت‌های مختلفى براى خريد جم در موبايل لجند وجود دارند، اين سايت‌ها به شما اين امكان را مى‌دهند كه بسته مورد نظر خود را انتخاب كنيد. فرايند خريد جم، كمتر از ٣٠ دقيقه طول مى‌کشد.

گرفتن جم موبایل لجند رایگان

جم موبایل لجند رایگان

شما مى‌توانید با مشاهده بخش زنده گيم‌پلی موبايل لجند مى‌توانيد به صورت رايگان، جم بدست بياوريد. راه‌هایی كه شما مى‌توانید از طريق مشاهده بخش زنده جم رايگان بدست بياوريد ذكر شده است كه عبارت‌اند از:

 1. Flower: دريافت ٢ جم
 2. Jewelry: دريافت ٦ جم
 3. Roadster: دريافت ٢٥٠ جم
 4. Yacht: دريافت ١٠٠٠ جم
 5. Airplane: دريافت ٥٠٠٠ الماس موبایل لجندز

با مواردى كه ذكر شد، شما مى‌توانید به راحتى در اين بازى جم رايگلن دريافت كنيد؛ البته كه نبايد فراموش كنيد كه هرچه سطح بازى شما بالاتر باشد و عملكرد يهترى داشته باشيد، درنتيجه بازيكنان بيشترى شما را دنبال مى‌کنند و شما مى‌توانید از اين روش جم‌های بيشترى را بدست بياوريد. همچنين شما مى‌توانيد با انتخاب يك اسم خاص براى اكانت خود، دنبال كننذگان بيشترى را براى خود جمع آورى كنيد.

شركت در تورنومنت‌ها

يكى ديگر از راه‌هایی که شما می‌توانيد به صورت رايگان جم بدست بياوريد، شركت در تورنومنت‌هاى رسمى بازى موبايل لجند مى‌باشد. با شركت در تورنومنت‌های اين بازى، مقدار زيادى پول و تعدادى جم بدست مى‌آوريد.

پس از اينكه توانستيد جم‌ها را به صورت رايگان بدست آوريد، توصيه مى‌كنيم كه با استفاده از آن‌ها، ار تخفيفات مختلف درون بازى، بهره بگيريد و سعى كنيد جم‌های خود را در اين راه مصرف كنيد. يه عنوان مثال، شما مى‌توانید از Mystery Shop كاراكترهاى بسيار زيادى را با تخفيف ويژه خريدارى كنيد.

به عنوان مثال در رقابت‌های مختلف، شما مى‌توانید جوايز زير را بدست بياوريد؛

 • اگر برنده شويد، مى‌توانید ١،٥٠٠ دلار به همراه ٥٠٠٠ جم بدست آوريد.
 • اگر دوم شويد، می‌توانید ٨٠٠دلار به همراه ٣٠٠٠ جم بدست بياوريد.
 • اگر سوم شويد، مى‌توانید ٥٠٠ دلار به همراه ٢٠٠٠ جم بدست بياوريد.
 • اگر چهارم شويد، مى‌توانید ٢٠٠دلار به همراه ١٠٠٠ جم بدست بياوريد.
 • اگر پنجم شويد، مى‌توانید ٥٠٠ جم به دست بياوريد.

همانطور كه گفته شد، بازى موبايل لجند إمكانات متفاوتى دارد اما ممكن است كه بهترين بازى سبك MOBA نباشيد و رقيب‌های بسيار قدرتمندترى داشته باشد، اما با اين حال سعى كرده با آپديت‌های مستمر و پشنتيبانى فوق العاده‌ای كه دارد، عملكرد مشابه ماينكرفت در دنياى بازى‌های ویدیو‌ای داشته باشد. اگر به ويديو گيم‌ها علاقه داريد، پيشنهاد اول ما به شما، بازى ” موبايل لحندز ” مى‌باشد.

تمام حالت‌های بازى در چه سطحى باز مى‌شوند؟

وقتى شما به سطح ٨ برسيد، تمام حالات بازى براى شما فعال شده و شما قادر هستيد كه بدون محدوديت وارد بازى شويد.

چطور از موارد موجود براى ارتقاء در موبايل لجند باخبر شويم؟

موارد موجود براى خريد به صورت دو دايره طلايى درخشان در گوشه سمت راست بالاى صفحه موبايل شما ظاهر مى‌شوند. اين دايره‌هاى پررنگ بالاى صفحه به ترتيب اولويت براى شما نمايش داده مى‌شوند.

چطور بفهميم كه هر مهارت، چه قدرتى به ما مى‌دهند؟

اگر بر روى مهارت‌ها چند ثانيه لمس كنيد، متنى به شما نمايش داده مى‌شود كه مهارت شما را به خوبى برايتان تشريح خواهد كرد.

بهترين Battle Spells را چگونه پيدا كنيم؟

براى اينكه بتوانيد جادوى درست را پيدا كنيد، يك مسابقه را شروع كنيد و به مرور زمان تعدادى از آنان را انتخاب كنيد، همه اين جادوها خوب و فوق‌العاده هستند؛ اما اين به شما بستگى دارد كه چطور از آن استفاده كنيد.

چرا علامت دانلود روى صفحه منو وجود دارد؟

برخى از محتواهاى اضافه بازى، وقتى كه اين عنوان را اجرا مى‌کنید، در حال دانلود هستند و به مرور زمان به بازى اضافه مى‌شوند؛ وجود اين علامت به همين خاطر است.