خرید یوسی پابجی موبایل

پابجی موبایل (PUBG Mobile) بازی موفقی در سبک بتل رویال است که توسط استودیو Tencent Games به دنیای بازی های موبایلی عرضه شد. این بازی ابتدا برای کنسول ساخته شد. با توجه به استقبال بی­نظیر کاربران از بازی، تصمیم گرفته شد نسخه ای برای گوشی های هوشمند اندروید و iOS نیز ارائه شود. با عرضه شدن این نسخه، طرفداران پابجی ­توانستند این بازی جذاب را در گوشی های خود نیز تجربه کنند. گیم پلی فوق العاده بازی پابجی، صد ها میلیون بازیکن را جذب نموده و آن را به یکی از بهترین بازی های موبایلی تبدیل کرده است. ما در این مقاله قصد داریم درباره گیم پلی و ویژگی های این بازی صحبت کنیم. همچنین در انتها، اعتبار درون برنامه ای پابجی موبایل یعنی یوسی را هم به شما معرفی خواهیم کرد. خرید یوسی خود مزیت هایی دارد که امکانات مختلفی به گیمر ارائه می­کند. اگر از طرفداران پر و پا قرص پابجی موبایل هستید، مطالعه این مقاله به شما پیشنهاد می­شود.

🧾 یوسی پابجی موبایل چیست؟ یوسی ارزی در PUBG Mobile است با هدف خرید آیتم های درون بازی.
🔢 قیمت یوسی چطور است؟ یوسی در بسته های متنوعی ارائه می شود که از 3 تا 100 دلار بسته بندی می شوند.
💳 زمان واریز یوسی به حساب چقدر است؟ تحویل آنی و استفاده دائمی است.
🔮 چگونه به اکسین گیم اعتماد کنیم؟ سایت ثبت شده در ساماندهی و دارای نماد های اعتماد است.

خرید یوسی پابجی موبایل

گیم پلی پابجی موبایل

این بازی سبک بتل رویال دارد. به عبارت دیگر مبارزه برای بقا سبک اصلی پابجی است. حدود 100 بازیکن در هر مسابقه شرکت می­کنند که این تعداد شرکت کننده، هیجان بازی را بسیار بالا می­برد. شما با خرید یوسی می­توانید سریع تر در بازی پیشرفت کنید. در ادامه به گیم پلی بازی پابجی موبایل به طور کامل می­پردازیم.

گیم پلی پابجی موبایل

در شروع بازی شما با یک چتر بر روی یک جزیره فرود می­آیید. بعد از اینکه در محل مناسبی در جزیره قرار گرفتید، باید به ساختمان ها و بنا های متروکه بروید و منابع مناسب را بیابید. این منابع شامل اسلحه،  تجهیزات جنگی و جلیقه های ضد گلوله است. انواع مختلفی سلاح در بازی پابجی وجود دارد. همچنین جلیقه های ضد گلوله دارای درجه استحکام های مختلفی هستند که می­توانید انواع گوناگون آن را در جزیره پیدا کنید. پس از اینکه مطمئن شدید به اندازه کافی تجهیزات جمع آوری کرده اید، می­توانید به نبرد بازیکن های دیگر بروید. نقشه بازی گسترده است و ممکن است بازیکن ها بسیار از هم فاصله گرفته و نبردی بین آنها صورت نگیرد. اما برای این موضوع راه حلی ارائه شده است. با گذشت زمان یک دایره اطراف نقشه را دربر می­گیرد. سپس این دایره کوچکتر شده و به مرکز نقشه نزدیک می­شود. نکته اینجاست که نباید از این دایره عقب بمانید. در صورتی که جا بمانید از میزان سلامتی شما کاسته خواهد شد. بنابراین باید در منطقه امن که دایره وجود ندارد، حرکت کنید. این آیتم که Blue Zone نامیده می­شود، منطقه را بسیار محدود می­کند. در نتیجه همه بازیکنان به هم نزدیک شده و برای مشخص شدن برنده نهایی نبرد صورت می­گیرد. همانطور که ابتدای بازی اشاره کردیم بازیکنی در بازی برنده نهایی می­شود که در مبارزه با دیگر حریفان پیروز شده و در جزیره زنده بماند. البته این هدف چندان راحت نیست. شما باید با استراتژی ها و نقشه های مختلفی به برنده نهایی بازی پابجی تبدیل شوید. در ادامه استراتژی هایی را برای شما بیان می­کنیم که باعث می­شود برنده از هر مسابقه خارج شوید.

استراتژی های پیروزی در بازی پابجی موبایل

استراتژی پابجی موبایل

 1. نکته اول برای برنده شدن در بازی پابجی در فرود آمدن شما نهفته است. سعی کنید در مناطق خلوت تر و محل هایی که بازیکنان کمتری هستند، فرود بیاید. درست است که در محل های شلوغ تر منابع بیشتری وجود دارد اما این مورد را در نظر بگیرید که رقیبان نیز بیشترند و احتمال کشته شدن بسیار بالا می­رود. در مناطق خلوت تر نیز منابع خوبی وجود دارد، فقط کافی است در ساختمان ها جست و جو کنید. با کمی صرف وقت می­توانید انواع سلاح و تجهیزات و جلیقه ضد گلوله نیز بیابید. در هنگام فرود با چتر در نظر بگیرید که در کدام قسمت بیشترین بازیکن فرود می­آید، پس محل فرود خود را تغییر داده و از آن منطقه شلوغ دور شوید!
 2. پابجی دارای بخش تمرینی نیز هست. بسیاری از کاربران این آیتم را انتخاب نمی­کنند و نیازی در آن نمی­بینند. اما حالت تمرینی یک مزیت بزرگ دارد. شما می­توانید در این قسمت انواع اسلحه را بدون محدودیت انتخاب کنید و آنها را بیازمایید. سپس ترکیب سلاحی که بیشتر با شما سازگار است و در عین حال قوی عمل می­کند را انتخاب کنید. شما با ترکیب درست اسلحه می­توانید در بازی بسیار موفق عمل کنید و میزان سلامتی حریفان را بسیار کاهش دهید. بخش دیگری در پابجی وجود دارد که مشخصات اسلحه ها در آن قید شده است. از جمله میزان قدرت آن و لرزش و لگد زدن اسلحه. بنابراین علاوه بر تست عملی اسلحه ها در آیتم تمرینی، می­توانید از اطلاعات این بخش هم استفاده نمایید. قبل از شروع بازی این موارد استفاده کرده و مهارت خود را بالا ببرید. شما می­توانید با خرید یوسی، انواع اسلحه که لرزش و لگد زدن کمتری دارند را از فروشگاه بازی تهیه کنید.
 3. یکی از قابلیت های پابجی، تشکیل تیم برای نبرد با دیگر تیم ها شرکت کننده است. یکی از رازهای پیروزی در سبک تیمی پابجی، هماهنگی بیشتر با اعضای تیم است. هر چقدر با اعضای تیم هماهنگ تر باشید، تیم رقیب شکننده تر و سردرگم تر خواهد شد. بهتر است در منطقه ارائه شده در مبارزه تیمی، اعضای تیم در قسمت های مختلفی به تیم حریف حمله کنند. با اینکار رقیب نمی­داند از کدام قسمت حمله می­کنید و در دفاع شکست خواهد خورد. در نتیجه همیشه همراه تیم خود حرکت کنید. در سبک تیمی سعی کنید اسلحه های قوی انتخاب کنید. سلاح مناسب، نقش مهمی در پیروزی شما ایفا می­کند. البته یک نکته مهم درباره یکی از آیتم های بازی پابجی یعنی Friendly Fire را باید برای شما توضیح دهیم. ممکن است یکی از هم تیمی های شما از Friendly Fire استفاده کند. با این گزینه می­تواند به شما حمله کند! بنابراین اگر به اعضای تیم خود اطمینان دارید، با آنها حرکت کنید.
 4. بعضی بازیکنان از برخی منابع حیاتی به راحتی عبور می­کنند. داروهای درمانی، نوشیدنی انرژی زا و بانداژ از این دسته منابع هستند. شما باید به اندازه کافی از این گروه تجهیزات و وسایل ضروری به همراه داشته باشید. دارو های درمانی به خصوص در لحظات پایانی بازی بسیار مفید هستند. به این صورت که در هنگام حمله حریف و کاهش میزان سلامتی، از چند داروی تسکین دهنده استفاده کرده و با تجدید قوا به مصاف حریفان بروید. طبیعی است که بازیکنی دارو های مسکن به همراه نداشته باشد، سلامتی کمتری خواهد داشت و در نتیجه زودتر شکست می­خورد. در انتهای بازی سعی کنید میزان سلامتی شما کامل باشد. همچنین از نوشیدنی های انرژی زا برای افزایش نیروی خود برای نبرد استفاده کنید.
 5. یکی از استراتژی های موثر در پیروزی این است که استتار کنید. پنهان شدن در پشت ساختمان ها یا بالای درختان مناسب است. در پابجی لباس های مناسبی وجود دارد که با استفاده از آنها می­توان در محیط جزیره استتار کرد. برای خرید این لباس ها باید از اعتبارات داخل برنامه ای استفاده کنید. با خرید یوسی و شارژ اکانت خود، این امکان برایتان به وجود می­آید که هر لباسی را داشته باشید. در صورتی که لباس مناسبی دارید، می­توانید در چمن ها پنهان شده و استتار کنید. زمانی که دشمنی در نزدیکی می­بینید در موقعیت مناسبی مخفی شوید. سپس با نزدیک شدن حریف، از مخفیگاه بیرون آمده و با اسلحه مناسب به او حمله کنید.
 6. ارزیابی تجهیزات دشمن بسیار اهمیت دارد. چنانچه دیدید سلاح و جلیقه های ضد گلوله رقیبتان بسیار از تجهیزات شما پیشرفته تر است، بهتر است وارد نبرد با او نشوید. در بعضی مواقع، دفاع بهترین راهکار است. همیشه حمله مفید نخواهد بود و یا حتی ممکن است به شکست شما در بازی منجر شود. بنابراین شما می­توانید با جست و جوی بیشتر، سلاح های پیشرفته تری تهیه کنید. یافتن یک جلیقه ضد گلوله لول بالا، بسیار در روند پیروزی شما موثر است. اگر تجهیزات شما با رقیبتان یکسان و یا حتی بهتر بود، زمان حمله فرا رسیده است!
 7. به کار بردن ترفند هایی در بازی پابجی موبایل می­تواند رقیبانتان را سردرگم کند. یکی از این ترفند ها این است که به صورت خمیده راه بروید. در نتیجه دشمن صدای پای شما را نمی­شنود. ممکن است حریف شما در پشت یک ساختمان مخفی شده و منتظر فرصت بهتر باشد. با پرتاب یک نارنجک به راحتی نقشه های او نقش بر آب می­شود. چنانچه مخفی شده اید برای گیج کردن دشمن یک نارنجک در خلاف جهت پرتاب کنید. با این کار دشمن نمی­داند از کدام قسمت مورد حمله قرار گرفته و سردرگم می­شود. اگر حریفتان در ساختمان ها پناه گرفته، از طریق پنجره ها او را غافلگیر کنید. استفاده از نارنجک نیز در ساختمان ها در شکست حریفانتان بسیار می­تواند موثر باشد؛ زیرا راه فرار در این محل ها کمتر است و دشمن بیشتر در معرض آسیب نارنجک قرار خواهد گرفت.
 8. استفاده از وسایل نقلیه ی موجود در بازی، در برخی مواقع بسیار اهمیت دارد. اگر در درگیری با حریفان سلامتی شما بسیار کاهش یافت و داروی درمانی به همراه نداشتید، حتما از وسایل نقلیه موجود در اطرافتان استفاده کنید. در هنگام درگیری شدید، فرار کردن با استفاده از وسایل نقلیه بهترین تصمیم است. این نکته را در نظر بگیرید که استفاده از وسایل نقلیه ممکن است موقعیت شما را برای حریفانتان آشکار کند. با این حال برای دوری از منطقه خطر بسیار مفید خواهد بود. در هنگام نزدیک شدن دایرهBlue Zone می­توانید با استفاده از وسایل نقلیه به سرعت از منطقه خطر دور شوید و میزان سلامتی خود را حفظ کنید. بهتر است از دوچرخه استفاده نکنید. دوچرخه سرعت کمتری دارد و احتمال حمله دشمن را بسیار بالا می­برد.
 9. منطقه Blue Zone همیشه به ضرر شما نیست. به طور مثال در انتهای بازی شما می­توانید در لبه دایره قرار بگیرید و به نبرد بپردازید. با این کار شما مطمئن می­شوید که کسی پشت سر شما نیست. این دایره در ابتدا، آنچنان سلامتی شما را کاهش نمی­دهد. اگر وضعیت نبرد را به نفع خود ندیدید، می­توانید وارد منطقه Blue Zone بشوید و برای مدت کوتاهی حالت تدافعی به خود بگیرید. سپس با مرتب شدن اوضاع می­توانید از دایره خارج شده و اگر میزان سلامتی شما خیلی کاهش داشت، با داروهای مسکن خود را درمان کنید.
 10. خرید یوسی مزایای زیادی برای شما دارد. با شارژ یوسی می­توانید از فروشگاه بازی خرید های درون برنامه ای انجام دهید. انواع اسلحه، کارت و لباس با خرید یوسی قابل دسترسی است. جوایز رویال پس نیز با یوسی به شما ارائه می­شود. با دریافت جوایز، اکانت شما پیشرفت کرده و کاراکترهای بیشتری برای شما در دسترس شما خواهد بود. جهت خرید یوسی پابجی موبایل ارزان، مجموعه اکسین گیم گزینه مناسبی است. شما با مراجعه به وب سایت اکسین گیم انواع بسته یوسی پابجی را می­توانید سفارش دهید. سفارش شما در کمترین زمان ممکن تحویل داده می­شود.

مپ های پابجی موبایل

مپ های پابجی موبایل

مپ های مختلفی در بازی پابجی وجود دارد که بازیکن می­تواند آنها را انتخاب کند. در این قسمت قصد داریم 3 مپ محبوب پابجی موبایل را بررسی کنیم.

مپ ارنگل (Erangel)

مپ ارنگل (Erangel) - خرید یوسی - اکسین گیم

اولین مپی که در بازی پابجی به بازیکنان ارائه می­شود، ارنگل است. این نقشه در ابعاد 8 در 8 کیلومتری طراحی شده است و یکی از بزرگترین مپ های بازی محسوب می­شود. در این نقشه شهر های بزرگ و کوچک به همراه ساختمان های مختلفی وجود دارند. یک پادگان نظامی و یک نیروگاه نیز در این مپ وجود دارد که شما می­توانید تجهیزات جنگی و سایر منابع ضروری خود را از این مناطق بیابید. چمن زار و ساختمان های مختلفی وجود دارد که شما می­توانید از آنها جهت مخفیگاه استفاده کنید.

مپ میرامار (Miramar)

مپ میرامار (Miramar) - خرید یوسی - اکسین گیم

این نقشه نیز از بزرگترین و بهترین مپ های بازی پابجی موبایل به حساب می­آید. مانند ارنگل در ابعداد 8 در 8 کیلومتر ارائه شده و بازیکنان می­توانند انواع استراتژی را در وسعت پهناور نقشه پیاده سازی کنند. این نقشه برخلاف مپ ارنگل، محیطی بیابانی و خشک دارد. در نتیجه دیگر از استتار در چمن زار خبری نیست و بازیکنان باید از ساختمان ها جهت پوشش و دفاع استفاده کنند. یک زندان و کمپ در این مپ وجود دارد که مکانی خوبی برای به دست آوردن منابع است. اگر به تازگی پابجی موبایل را نصب کرده اید، بهتر است این مپ را انتخاب نکنید. به دلیل مسیر های رانندگی سخت و محیط باز مپ و پناهگاه های اندک، فقط بازیکنان حرفه ای از پس مبارزه در این نقشه برمی­آیند.

مپ سانهوک (Sangok)

مپ سانهوک (Sangok) - خرید یوسی پابجی = اکسین گیم

مپ سانهوک دیگر نقشه محبوب این بازی است. این مپ، هم برای بازیکنان مبتدی و هم برای بازیکنان حرفه ای مناسب است. در نظر داشته باشید که ابعاد این نقشه نسبت به سایر مپ های پابجی مقداری کوچک تر است و در ابعاد 4 در 4 کیلومتر ارائه شده است. در این نقشه چمنزار هایی وجود دارد که برای استتار مناسب است. همچنین خانه هایی در نقشه موجود است که علاوه بر یافتن منابع، می­توانید جهت پناهگاه نیز مناسب باشند. در کل فضای مپ مانند جنگل های معتدل و بارانی جنوب شرقی آسیا است.

ویژگی های بازی پابجی موبایل

ویژگی های بازی پابجی موبایل

 • گرافیک بازی در درجه بالایی قرار دارد. در نتیجه به جزئیات بسیار توجه شده است. در ساخت این بازی موتور گرافیکی Unreal Game به کار گرفته شده است.
 • برای اجرای بازی، سیستم عامل لازم در گوشی های اندروید باید حداقل Android 5.1.1 باشد.
 • گیم پلی بازی بسیار راحت است و پیچیده نیست. با چند بار بازی کردن، نحوه بازی دستتان می­آید. سعی شده با دکمه های قرار گرفته در صفحه بازی، کنترل آن سخت نباشد. وجود گزینه های نشانه گیری دقیق در شلیک بسیار به کمک بازیکنان آمده است.
 • یک ویژگی فوق العاده دیگر این بازی، صداگذاری آن با کیفیت 7 کاناله است. افکت های سه بعدی پابجی موبایل، جذابیت خاصی به بازی منتقل کرده است.
 • سرور بازی بسیار قدرتمند است. تعداد بازیکنان پابجی به چند صد میلیون می­رسد اما با وجود این سرور های قدرتمند، به راحتی می­توان به آن متصل شد.
 • نقشه بازی گسترده است و تعداد 100 بازیکن در هر مسابقه در آن با هم مبارزه می­کنند. گرافیک بالای بازی، محیط جزیره را برای رقابت به محیطی جذاب تبدیل کرده است.
 • تنوع تجهیزات جنگی و سلاح ها در بازی بسیار بالاست و بازیکن در انتخاب اسلحه دلخواه خود، انتخاب های بسیاری دارد.
 • یکی از سبک های پرطرفدار بازی، مبارزه گروهی در پابجی است.
 • مسابقات فصلی و ارائه جوایز روزانه به تنوع بازی افزوده است. وجود این آیتم ها، از خسته کننده بودن بازی جلوگیری می­کند.
 • هر بار که بازی را آپدیت کنید، نقشه های جدیدی افزوده خواهد شد. در نتیجه محیط بازی دیگر تکراری نیست و تنوع آن لذت دو چندانی به گیمر ارائه می­کند.
 • نسخه موبایلی پابجی نسبت به نسخه کنسولی تفاوت هایی دارد. در پابجی موبایل برداشتن سلاح و باز شدن درها برخلاف نسخه کنسولی به صورت خودکار انجام می­شود و بازیکن نیاز نیست کاری انجام دهد.
 • امکان خرید های درون برنامه ای نیز برای این بازی وجود دارد. شما با خرید یوسی، سلاح، کاراکتر ها و لباس هایی به دست می­آورید که به طور عادی امکان دسترسی به آن وجود ندارد. در ادامه ما به موضوع خرید یوسی پابجی موبایل می­پردازیم.

یوسی

پابجی موبایل بازی رایگانی است اما برای اینکه بتوانید کامل از امکانات آن بهره مند شوید، لازم است خرید های درون برنامه ای انجام دهید. اعتبار پابجی موبایل برای خرید های درون برنامه ای، یوسی (UC) می­باشد. شما با خرید یوسی می­توانید علاوه بر تهیه انواع اسلحه، لباس های دلخواه خود را نیز برای استتار داشته باشید. همچنین می­توان با این اعتبار کاراکتر های مختلفی تهیه کرد. به طور عادی این موارد به طور رایگان در دسترس نیستند، بلکه با یوسی می­توانید آنها را برای خود داشته باشید. پابجی موبایل دارای آیتمی به نام رویال پس است. شما با پرداخت یوسی در بازی می­توانید جوایز فصلی این بخش را دریافت نمایید. با دریافت این جوایز، با پیشرفت قابل توجه ای در بازی مواجه خواهید شد. با دریافت جوایز، تهیه سلاح، کاراتر و لباس های مختلف ارزش اکانت شما بیشتر و بیشتر می­شود.  راه های مختلفی برای خرید یوسی وجود دارد. برخی وب سایت ها ادعا می­کنند که یوسی رایگان به شما ارائه می­دهند. اما ممکن است علاوه بر اینکه اکانت شما هک شود، بدافزار هایی نیز به تلفن همراه شما منتقل شود. در نتیجه بهترین گزینه، خرید یوسی از وب سایت های معتبر این حوزه است.

پرداخت درون برنامه ای پابجی موبایل

پرداخت های درون برنامه ای پابجی معمولاً به صورت دلاری است. تهیه یوسی از این طریق به دلیل مسائل تحریم، سختی های خود را دارد.  همچنین پرداخت دلاری برای شما بسیار پر هزینه خواهد بود. بنابراین خرید یوسی از وب سایت ها و مجموعه های معتبری که دارای مجوز قانونی هستند، بهترین پیشنهاد است. از جمله مجموعه های معتبری که در زمینه خرید یوسی فعالیت می­کند، اکسین گیم است.

خرید یوسی ارزان

 اکسین گیم یکی از وب سایت های معتبر خدمات کامپیوتری و گیم است که چندین سال سابقه فعالیت حرفه ای دارد. این مجموعه دارای مجوز رسمی و قانونی است و نماد اعتماد الکترونیک را دریافت نموده است. شما کافی است به وب سایت مجموعه اکسین گیم مراجعه کنید. سپس حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. در بخش مشخص شده، مقدار یوسی مورد نیاز خود را مشخص کرده و سفارش خود را ثبت کنید. در کمتر از 3 ساعت مقدار یوسی موردنظرتان، به اکانت شما منتقل خواهد شد.

بازی پابجی تاکنون برای چه دستگاه هایی عرضه شده است؟

PUBG برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است. همچنین علاوه بر اینکه می­توان پابجی را در رایانه شخصی اجرا نمود، این امکان وجود دارد که با نسخه موبایلی آن، این بازی را در گوشی هوشمند خود نیز تجربه کنید.

برای اجرای پابجی موبایل حداقل چه سیستمی مورد نیاز است؟

برای گوشی های اندرویدی، سیستم عامل اندروید شما حداقل باید 5.1.1 باشد. علاوه بر این مورد باید گوشی هوشمند شما حداقل 2 گیگ رم داشته باشد تا بازی روان اجرا شود.

از کجا برای اکانت پابجی موبایل خود یوسی تهیه کنیم؟

همانطور که در بخش های قبل اشاره کردیم، بهتر است یوسی را از وب سایت های معتبر سفارش دهید. اکسین گیم در زمینه خدمات کامپیوتری و گیم چندین سال سابقه فعالیت دارد و دارای مجوز قانونی و نماد اعتماد الکترونیک است. شما برای سفارش کافی است به وب سایت اکسین گیم مراجعه کنید. در آن ثبت نام کرده و سپس مقدار یوسی مورد نیاز خود را سفارش دهید. مجموعه اکسین گیم بسته های یوسی ارزان نیز ارائه می­کند که بسیار مقرون به صرفه است.

پس از سفارش چقدر طول می­کشد یوسی به اکانت ما اضافه شود؟

در صورتی که اطلاعات خود را درست ثبت نمایید، در عرض چند دقیقه تاحداکثر سه ساعت یوسی سفارشی شما به اکانتتان اضافه می­شود.